4 טיפים לצמצום עלויות מכולת

מי לא רוצה לחסוך כסף על מצרכים? הכסף שאנו מוציאים כדי להאכיל את משפחותינו הוא מקום מצוין להתחיל לחסוך בו. רבים מאיתנו קונים מאכלי נוחות, מותגי שמות וכו', ששומרים על חשבון המכולת שלנו גבוה. אבל אתה יכול לקצור חיסכון דרסטי אם תחשוב מחדש על הדרך שבה אתה קונה מזון. ארבעת העצות האלה יראו לך איך.

  1. לתכנן מראש. אם אתה יודע בשביל מה אתה הולך למכולת, יש פחות סיכוי שתוציא על דברים שאתה לא צריך. תכננו את הארוחות שלכם לשבוע ואז תעברו על המזווה והחליטו מה אין לכם. תכננו ארוחות לשימוש היעיל ביותר באספקה, למשל אם אתם מתכננים ארוחה שלוקחת חצי קילו בשר בקר טחון ויש לכם קילו אחד, תכננו ארוחה נוספת שתשתמש בבשר הבקר שנותר.
  2. ערכו רשימה והיצמדו אליה! כמה פעמים רצתם לחנות לחפש ביצים ויצאתם כעבור 20 דקות עם עגלה מלאה בדברים שאתם לא באמת צריכים? אם תכינו רשימה ותישבעו לעמוד בה תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כסף!
  3. אל תשלם עבור נוחות. כן, לכולנו יש חיים עמוסים ולזרוק תבנית לזניה מוכנה או סיר לתנור זה קל ונוח. עם זאת, אתה משלם אגורה יפה עבור הנוחות הזו! אם אתה רוצה ארוחות קלות מהירות, קח יום או יומיים בכל חודש שבהם אתה מכין ארוחות ערב קפואות בעצמך. צור תבשילים, פשטידות וכו', מבשלים אותם ואז מקפיאים את המנה המבושלת כדי לאכול בהמשך החודש. תגלו שאתם אוהבים את הנוחות, את החיסכון ואת העובדה שאתם יודעים מה יש בארוחה!
  4. קני את ההיקף. חשבו על הפריסה של חנות המכולת שלכם. לרובם יש תוצרת טרייה, בשרים ומוצרי חלב בשוליים החיצוניים של החנות. אם תעשו שם את רוב הקניות שלכם, תהיה לכם סל מלא באוכל טרי ובריא. כן, תצטרך להסתכן באמצע בשביל כמה דברים, אבל לרוב שמור על הקצוות החיצוניים. כך אתה נמנע הרבה מהנוחות והמזונות המעובדים כך שהמשפחה שלך תאכל בריא יותר!

אתה לא צריך להוציא הון כדי להאכיל את המשפחה שלך. כולכם יכולים לאכול טוב בפחות אם תעקבו אחר עצות הקניות הקלות האלה. אתה תאהב את הכסף הנוסף בכיס שלך!


Source by Piper Cox

About admin

Check Also

עצור רמאי – למד את הדבר היחיד שיכול למנוע מהם להתקרר (זה קל כמו פאי)

כדי לעצור רמאי אתה חייב להיות קשוח. תפסיק את התהייה והניחוש השני בעצמך. אתה לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.