3 מיומנויות חיוניות לקישוט עוגות

כשמדובר בקישוט עוגות, הרבה דברים עובדים יחד כדי להגיע לתוצאות הרצויות. אם תשנה רק אחד מהדברים האלה, התוצאות יתבררו אחרת. לעשות הכל נכון בהחלט דורש הרבה תרגול. עם זאת, ככל שתתרכז יותר בביצוע כל צעד נכון, כך גדל הסיכוי שלך להצלחה.

כל קישוט לעוגה שיוצא משקית זילוף מבוסס על שלושה דברים: עקביות זילוף, מיקום השקית ובקרת לחץ. חשוב לשים לב לכל הדברים האלה בזמן שאתם מקשטים עוגות כי לכל אחד מהם יכולה להיות השפעה על התוצאה הרצויה. בהתחלה זה יכול להיראות קשה לנסות להתרכז בהכל בבת אחת, אבל עם הזמן והתרגול זה הופך לטבע שני.

1. עקביות ציפוי

הרבה אנשים לא מבינים שהעקביות של הדובדבן משחקת תפקיד גדול באיך שהוא נראה כשיוצא מהקצה. קישוטים מסוימים נראים טוב יותר כשהציפוי דק וקישוטים אחרים נראים טוב יותר כשהציפוי נוקשה. אם הציפוי לא ממש נכון, ייתכן שהקישוטים שלכם חסרים אחידות.

ציפוי נוקשה משמש לקישוטים גדולים וזקופים כגון ורדים, עלי כותרת של פרחים וצנרת דמויות. עלי הכותרת של הפרחים יצנחו אם הציפוי לא יהיה נוקשה מספיק. עוד קצת סוכר של קונדיטורים יקשיח כמות של ציפוי. אבל אם הדובדבן נסדק כשמוציאים אותו, כנראה שהוא נוקשה מדי. ציפוי דק משמש להדפסה, כתיבה, גפנים ועלים. בדרך כלל ניתן להוסיף טיפות מים או חלב למנת ציפוי כדי לדלל אותה. ציפוי בינוני משמש לרוב סוגי הקישוטים האחרים.

2. מיקום התיק

בנוסף לעקביות של הדובדבן, האופן שבו אתה מחזיק את השקית משחק תפקיד גדול במראה הקישוטים היוצאים מהקצה. זווית הקצה ביחס למשטח העבודה כמו גם הכיוון ישנו את האופן שבו הקישוטים שלך מסתלסלים, מצביעים ומשקרים. כדאי להתנסות ולראות כיצד הקישוטים שלך משתנים כאשר אתה מחזיק את התיק ישר כלפי מעלה בזווית של 90 מעלות, או אם אתה מחזיק את התיק באמצע הדרך בין אנכי לאופקי בזווית של 45 מעלות. כדאי לשים לב גם למיקום גב התיק. כמה הוראות לקישוט עוגה יכוונו אותך להחזיק את השקית בשעה 6 (כשחלק האחורי של השקית מופנה אליך) או בשעה 3 (כשגב השקית מצביע לימינך).

3. בקרת לחץ

ישנם שלושה סוגים של בקרת לחץ: כבד, בינוני וקל. כמה חזק אתה לוחץ ומרפה את אחיזתך בתיק ישפיע על הגודל והאחידות של העיצובים שלך. לאחר זמן מה, תתחילו להבין כיצד להשתמש בדיוק במידת הלחץ הנכונה כדי להשיג את המראה הרצוי.


Source by Amanda K. Jones

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.