תנוחת מין: קרם בעוגייה

תנוחת המין המופלאה הזו מועדפת על נשים אם אנחנו מוכנות להרגיש את משקלו של גבר עלינו בזמן שאנחנו נרגעים לתוך ערימת כריות ומקבלים את הסחורה המתנדנדת לאט.

התחל עם הכריות. אתה צריך ערימה מתוקה, רכה, מדהימה מהם. האישה נשכבת עם הפנים כלפי מטה על הערימה, מסדרת את הכריות מתחת לירכיים ולגו לנוחות מירבית. הגבר נשכב מעליה עם הפנים כלפי מטה ונכנס אליה מאחור. היא עכשיו השמנת בעוגייה! (אם זה מתיחה בשבילך, דמייני את הכריות כשכבה אחת, את הגבר כשכבה אחרת, ואת האישה כאמצעי הקרמי, הטעים, שיכול ללקק אותה כל היום. הבנתי עכשיו? חשבתי כך!)

תנוחת מין זו אינה אופטימלית לאורגזמה שלה, אבל זה מדהים אם היא עבדה קשה ומוכנה לתת לו להתאמץ בזמן שהיא מקבלת את היחס המלכותי. הוא יקבל נוף מדהים של ישבנה ואת התחושה היוקרתית של טבילה לתוך עונג צרוף וקרמי.

שלב נהדר לאחר נסיעה חלקה במכונת הקרם הוא שיהפוך אותה וילקק אותה היטב. כל הכריות האלה יכולות ליצור הגבהה יפה מתחת לירכיים שלה, ועכשיו היא באמת רָצוֹן להיות בעמדה מצוינת לאורגזמה!

טיפ חם מעשן במיוחד: זה תמיד כיף להתנסות בתנוחות שונות לקיום יחסי מין, אבל זכרו שאם אתם באמצע אחד שעובד טוב והיא בדרך לשחרורה – אל תפסיקו עם מה שאתם עושים, חברים! תמשיך לעבוד ותן לה לקבל את הפרס שלה. היא תודה לך בדרכים שלא תשכח במהרה!


Source by Jill Rilla

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.