תוכנית דיאטת העוגיות של ד"ר סנפורד סיגל – סוד הסלבריטאים לירידה במשקל

זה לא סוד שהאמריקאים, בסך הכל, סובלים מעודף משקל. למרות העובדה שאנחנו הופכים להיות יותר מודעים לבריאות לגבי הרבה דברים, אנחנו עדיין נאבקים עם המבוכה, החששות הבריאותיים ובעיות דימוי הגוף הקשורות לעודף משקל או השמנת יתר. אף אחד לא יודע זאת טוב יותר מד"ר סנפורד סיגל, ממציא דיאטת העוגיות של ד"ר סנפורד סיגל.

דיאטת עוגיות? כן, קראתם נכון, סנפורד סיגל המוערך ממיאמי, יצר דיאטה שעוזרת לכם להשיל קילוגרמים לא רצויים, ואפילו יותר מזה, הדיאטה אומרת שאתם בהחלט חייבים לאכול עוגיות כל יום. תוכנית דיאטת העוגיות היא די פשוטה, והעוגיות עצמן למעשה עוזרות לך לרדת במשקל. זה עובד ככה: כל יום אוכלים שש מהעוגיות שנוצרו במיוחד, ואז אוכלים ארוחת ערב קלה שמורכבת מעוף וירקות. זהו זה. זה כל מה שיש בזה.

לפני שאתם יוצאים לבודהה המקומית שלכם ולוקחים שקית עם פרוסות במילוי קרם האהובות עליכם, עם זאת, יש עוד משהו שאתם צריכים לדעת. תוכנית דיאטת העוגיות לא אומרת שאתה יכול לאכול סתם עוגיה רגילה ישנה; זה פשוט יהיה מגוחך, נכון?

שש העוגיות שאתה חייב לאכול כל יום הן ייחודיות לדיאטת העוגיות. לא רק שהם טעימים, אלא שהם מנוסחים במיוחד על ידי הרופא עצמו כדי לרסן את כאבי הרעב שלך לאורך היום.

הניסיון של ד"ר סיגל, וכנראה גם שלך, מראה שהסיבה מספר אחת שאנשים לא מצליחים לרדת במשקל היא שהם פשוט נעשים רעבים מדי במהלך היום, אז הם נכנעים לייסורים ואוכלים דברים שהם לא צריכים לאכול. יש מדכאי תיאבון שאתה יכול לקנות בבית המרקחת, כמובן, אבל רוב האנשים קצת חוששים מאלה, וגם אם אין סיכונים בריאותיים הקשורים אליהם, נטילת עוד כדור כל יום באמת לא נשמעת כל כך מפתה.

דיאטת העוגיות של ד"ר סנפורד סיגל אינה משתמשת בסמים. בעוגיות אין טלטלות של קפאין או תרופות אחרות; הם עוזרים לרסן את התיאבון שלך עם חלבוני אמינו – במילים אחרות, עם אוכל, לא עם כדורים. תוכנית Cookie Diet היא תוכנית הרזיה מציאותית שעזרה לאלפי אנשים לרדת במשקל שהם צריכים לרדת כדי להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר, וכעת היא זמינה לא רק למטופלים במרפאה של ד"ר סיגל, אלא גם לשאר. מאיתנו.

אתה יכול לרכוש את העוגיות באינטרנט בלחיצת עכבר פשוטה. כמובן, עליך להתייעץ עם הרופא האישי שלך. עכשיו אתה באמת יכול לרדת במשקל מבלי לרעוב ולהקשיב לרעש הבטן שלך כל היום.

אם אתה אחד ממיליוני האנשים שלא הצליחו לרדת במשקל כי אתה פשוט לא יכול להתגבר על תחושות הרעב שלך במהלך היום, תוכנית דיאטת העוגיות של ד"ר סנפורד סיגל עשויה להיות בדיוק התשובה שחיפשת.


Source by Tyler Tefit

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.