תובנה יזמית – כך מתפוררות העוגיות של התחרות

אם אתה יזם רציני, ראוי לך ללמוד את העצות וההצלחות של יזמים אחרים, לא סתם, אלא אלה שעשו את זה בגדול, ואז לנסח את העצה הזו במילים שלהם. היישר ממוחם של יזמים – אלו סוגי הספרים שצריכים לכסות את מדף הספרים האישיים של הספרייה העסקית שלך ואלה המחשבות שצריכות להעסיק את המוח הפעיל שלך.

אתה יכול לקבל תובנות יזמיות מכוכבי על אחרים, ללא קשר לתעשייה או לתחום שלהם. לדוגמה, אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להמליץ ​​על הספר הבא:

"ריצה בין קירות – מדריך Streetsmart ליזם האגרסיבי" מאת דיוויד לידרמן, מייסד העוגיות של דוד – 1989.

רק בגלל שיש לך מוצר מעולה או תוכנית עסקית מהודרת לא מבטיח הצלחה, אבל מוטב שתהיה לך אחת ועדיף שתהיה לך את המסירות והמחויבות לבצע אותה גם כן. דוד דן בהון סיכון, התרחבות, הכשרה, שיווק, זכיינות, גיוס הון, מציאות האינטואיציה ומתי למכור את העסק שלך.

אם אתה יזם סדרתי או חושב שאתה רוצה להוסיף עסק משלך כחלק מהחלום האמריקאי שלך, אז אני יכול להמליץ ​​לך על העבודה הזו. זה לא הכל, וגם לא הספר היחיד שהייתי ממליץ עליו על יזמות, אבל העצה טובה והיא צריכה להיות על מדף הספרים העסקיים שלך.

כיזם, לעולם אל תפסיק לקרוא, ללמוד, לחשוב ולתכנן אסטרטגיה על המאמצים העתידיים שלך. קריאת 100 ספרים מהסוג הזה היא המינימום שתצטרכו כדי לעשות את זה ולקחת את זה עד הסוף. למה שלא תתחיל היום ותוסיף את זה לספרייה האישית שלך?


Source by Lance Winslow

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.