שלבים בסיסיים להכנת פונדנט

הפונדנט הוא מה שגורם לעוגות שלנו להיראות חלקות ומושכות יותר. הוא משמש גם בסוכריות, במילוי שוקולד ובמילוי או כיסויי מאפים. למרות שזה נראה מתוחכם כשהוא מאופר, יש למעשה שלבים בסיסיים מאוד כיצד להכין פונדנט שנוכל לעקוב אחריהם בקלות.

אם אנחנו מסתכלים במיוחד על פונדנט לקישוט העוגות שלנו, ניתן לבצע את השלבים הבאים כיצד להכין פונדנט ממש במטבחים שלנו ועם מרכיבים מינימליים מאוד שנוכל להכין אותו תוך כמה דקות.

מה נצטרך

פונדנט הוא סוג של ציפוי על בסיס סוכר שנוכל לגלגל כדי לכסות את העוגות שלנו, כדי לתת להן את המראה החלק יותר. בדרך כלל היינו מוצאים עוגות מכוסות פונדנט ומעוטרות בקבלת פנים לחתונה, בחגיגות טבילה ובאירועים מיוחדים אחרים.

ישנם מספר מרכיבים בסיסיים שנצטרך להכנת פונדנט. את כל אלה ניתן למצוא בקלות בחנויות כך שלא נהיה קשה לחפש אותם.

המרכיבים הם כדלקמן: 1 כף. ג'לטין ללא טעם, כרבע כוס מים, כפית שקדים, חצי כוס סירופ תירס בהיר, 1 כף גליצרין, כשני קילו סוכר קונדיטור וחצי כפית קיצור ירקות לבנים.

במקום סירופ תירס קל נוכל לערבב יחד ככוס ורבע סוכר ושליש כוס מים. מרתיחים את התערובת עד שהיא מסמיכה והופכת לסירופ.

התהליך

ברגע שיש לנו את כל המרכיבים הבסיסיים, השלב הבא שלנו כיצד להכין פונדנט הוא לחבר את כל אלה יחד כדי ליצור את הפונדנט המושלם בדיוק בעקביות הנכונה כדי להפוך אותו לקשה מדי או רך מדי, בהתאם לצורך שלנו בו.

מבשלים את הג'לטין לפי ההוראות שעל האריזה. לאחר שהוא מבושל ומנוזל, מניחים את השקדים בתערובת; ואחריו הגליצרין וסירופ התירס או התחליף שלנו לסירופ סוכר ומים.

מערבבים הכל יחד עד שהופך לתערובת שקופה.

הדבר הבא שעלינו לעשות הוא לנפות את הסוכר של הקונדיטור לקערה גדולה מספיק כדי שהתערובת תתאים פנימה. השאר חצי קילו מהסוכר לשימוש מאוחר יותר. יוצקים את התערובת הנוזלית למרכז הסוכר ואז מערבבים הכל שוב עד שהכל מתערבב היטב.

אנחנו אמורים להגיע לחומר דביק מכל התערובת.

את החצי קילו השני של סוכר קונדיטור יש להניח על משטח חלק ואחיד; מנפה מסביבו. לאחר מכן נלוש את המסה הדביקה על הסוכר עד שנקבל פונדנט חלק ואחיד.

לגבי קיצור הירקות, אנחנו פשוט שמים חלק ממנו על האגודלים ולשים אותו דרך כל המסה.

שומרים את הפונדנט בכלי אטום, מכסים אותו בניילון נצמד.

השלבים המאוד קלים לביצוע אלה כיצד להכין פונדנט יכולים לגרום לנו לקשט את העוגות שלנו תוך זמן קצר.


Source by Jens Peter Jensen

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.