שיעורי קישוט עוגות ופתיחת עסק לעוגות

אולי אתם חושבים ששיעורי קישוט עוגות יכולים לשנות את האפייה שלכם באמת. אולי תחשוב שהם יתנו לך "קצה" מיוחד בכל מה שקשור לפתיחת עסק לעוגות. בואו לגלות אם זה נכון או לא.

ראית מעצבת בחנות המכולת המקומית שלך וחושבת "אני יכול לעשות את זה טוב או יותר טוב ממנה!" אתה תמיד אוהב להסתכל בספרים עבור רעיונות לעוגות חדשות ורעיונות קישוט חדשים. איך אתה יכול לתרגם את מה שאתה רואה במגזינים ובאינטרנט לעוגות אמיתיות? אתה יכול לנסות לקחת שיעור לקישוט עוגות בחנות האומנות המקומית שלך, במכללה הקהילתית או במאפייה. חלק מבתי ספר מקצועיים מציעים שיעורי קישוט עוגות כלימוד המשך למבוגרים וגם לתלמידי תיכון.

אתה יכול גם לברר אם יש בתי ספר לקולינריה באזור שלך כדי לראות אם הם מציעים טיפים לקישוט עוגות למבוגרים בלי צורך להיכנס כסטודנט במשרה מלאה. Wilton מייצרת מספר עצום של אביזרים לקישוט עוגות וטיפים להכנת כל מיני אפקטים מיוחדים. וילטון מציעה שיעורים לקישוט עוגות בבית הספר לעיצוב עוגות ואומנות קונדיטוריה וילטון. חלק מהשיעורים הסטנדרטיים כוללים ג'לטין אמנותי, קונדיטוריה יצירתית, צנרת דמויות ודוגמנות פונדנט, משחת מסטיק, עיצוב איזומלט, פונדנט מגולגל ואומנות סוכר.

קורסים מתקדמים לקישוט עוגות כוללים חוטים וגבולות, אומנות סוכר, בנייה וקישוט של עוגות קומות, השראות שוקולד, פרחי משחת מסטיק, שיטות כבש ואוסטרליות וחידושים לקישוט עוגות. ניתן לקחת קורסים בבית הספר וילטון כקורס הוראה מלא וגם באופן פרטני. יש מספר עצום של סדנאות של שלושה ימים, יום ושלוש שעות לעיצוב העוגות השואף.

לבחירת קורסים רגילים יש דמי רישום של $50 ודמי קורס של $425. הסדנה לשלושה ימים שנמשכת בין 9 ל-4 מדי יום כרוכה בדמי רישום של $75 ותשלום קורס של $525. לסדנאות ליום אחד יש דמי הרשמה של 25$ ותשלום קורס של 100$. סדנאות שלוש שעות בעלות דמי רישום של $25 ומחיר קורס של $50. אחת מהסדנאות של שלוש שעות עוסקת בפתיחת עסק לעוגות.

בידיעה שיש מגוון כל כך גדול של שיעורים זמינים לקישוט עוגות, אתה אמור להיות מסוגל למצוא שיעור שייתן לך כמה טכניקות שתוכל להשתמש בהן באפייה האישית שלך או אפילו לעסקי העוגות שלך. אם אתה אי פעם מטייל באזור שיקגו תצטרך לבדוק את לוח הזמנים של הסדנה ולראות אם אתה יכול להוסיף שיעור ללוח הטיולים שלך.


Source by Vince Armstrong

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.