שבע טעויות שיש להימנע מהמסת שוקולד

אם זה לא קרה לך לפחות פעם אחת, ראה את עצמך בר מזל. אתה עומד שם ליד הכיריים, ממיס כמה מהקוביות הקטנות האלה של שוקולד שמגיעות בקופסאות. אתם צופים בשמחה את התותים הטבולים בשוקולד שיהיו גמר ארוחת הערב של הערב. אתה מסתכל למעלה כדי לבדוק את השעה או לדבר עם הילדים, וכשאת מסתכל אחורה על הכיריים, השוקולד שלך לא הופך חלק כמשי, אלא מרושל ומוזר. וכדי להוסיף חטא על הפציעה (קולינרית), ככל שמחממים ומערבבים יותר, כך הוא נהיה גושים יותר.

השוקולד שלך נתפס. החדשות הטובות הן שאתה עדיין יכול להשתמש בבלגן השוקולד הזה במתכונים אחרים אם לא חרך אותו. החדשות הרעות הן שלא תאכלו הערב תותים טבולים בשוקולד. המשך לקרוא כדי לגלות את שבע הדרכים הנפוצות ביותר להרוס שוקולד בעת המסתו ומה אתה יכול לעשות כדי למנוע אסון.

טעות מס' 1. לתת למים ליצור מגע עם השוקולד – גוש שוקולד לא נראה כמוהו, אבל אין בו מים כלל. הוא עשוי מחלקיקים קטנים ויבשים של קקאו וסוכר ומחמאת קקאו. טיפת מים שנכנסת לשוקולד הנמס גורמת לחלקיקים להתקבץ מסביב למים. זה תפיסה. אתה יכול להימנע מכך על ידי הרחקת כל הלחות מהשוקולד. אם אתה ממיס את השוקולד שלך בסיר כפול, אל תשתמש יותר מדי מים בתחתית ו אל לתת למים לרתוח.

טעות מס' 2. התחממות יתר. אם החום גבוה מדי, השוקולד ייחרך לפני שהכול יימס. אמנם מבחינה טכנית זה לא תופס, אבל שוקולד חרוך יוצר גושים קטנים משלו. אין שום דבר שאתה יכול לעשות עם שוקולד חרוך, מלבד אולי להשתמש בו כמסיכת פנים או משהו. אל תאכל את זה.

הדוד הכפול הוא מציל חיים כאן (אם כי עדיין לא לגמרי חסין תקלות). שוב, תן למים להתבשל, לא לרתוח. אפשר גם להמיס שוקולד בתנור אם יש לכם זמן מיותר. מכוונים את התנור לטמפרטורה הנמוכה ביותר ובודקים את השוקולד כל כמה דקות ומערבבים אותו. זכור, שוקולד לא צריך להתחמם יותר מאשר בערך 115 מעלות F. בעת ההמסה. זה פשוט חם, לא חם.

תנור המיקרוגל עובד די טוב אם אתה מכוון אותו על 50% הספק, בדוק את השוקולד שלך ומערבב אחרי דקה, ואז נוקף ומערבב כל 15-20 שניות עד שהוא כִּמעַט מוּמַס. מערבבים ללא חימום, ונותנים לחום השיורי להמיס את השוקולד לחלוטין.

טעות מס' 3. מנסה להמיס גוש גדול של שוקולד – לא רק שעדיין תעמוד שם ליד הכיריים עד מחר מתישהו מנסה להמיס אותו, אתה תחרוך אותו הרבה לפני שכל הנתח יימס. קוצץ את השוקולד בבקשה. נסו לחתוך אותו לחתיכות די אחידות. חשבו על שוקולד צ'יפס לשוקולד מריר, עדין יותר לשוקולד חלב או לבן, מכיוון שהם נוטים להישרף ביתר קלות. זה תקף לא משנה באיזו שיטה אתה משתמש.

טעות מס' 4. מנסים להמיס אותו ישירות בסיר על הכיריים – הרבה יותר מדי חם, מהר מדי. אתה יודע שהשוקולד שנוגע בתחתית התבנית הולך להגיע ל-115 מעלות בהרבה. אל תעשה את זה.

טעות מס' 5. הזנחתו – המסת שוקולד זקוקה לתשומת לב; זה צריך אהבה. יש לערבב לעתים קרובות כדי לפזר את החום באופן שווה.

טעות מס' 6. שמים מכסה על השוקולד הנמס – אוקיי, ראיתי את זה מומלץ בעבר, אבל הבעיה כאן היא שכל לחות שנתפסה במחבת תתעבה על המכסה ותטפטף למטה לתוך השוקולד. ואתה יודע מה קורה אז, נכון?

טעות מס' 7. מנסה לגרום לזה להימס יותר מהר – סבלנות היא סגולה. אתה לא יכול לזרז את התהליך. אתה רק מבקש צרות. השתמש בחום נמוך וקחו את הזמן.

זכרו: השתמשו בחום נמוך, קחו את הזמן, השאירו אותו יבש, וערבבו, ערבבו, ערבבו. אתה עובד כאן עם שוקולד. נשום פנימה את הארומה העשירה הזו. התפעלו מהמשיי של השוקולד המומס. צפו את התענוג של המוצר הסופי. היי, אל תלך לאיבוד יותר מדי בחושים שלך. צריך להמשיך לערבב. בהצלחה.

במאמר הבא על שוקולד, אדבר על מה שאתה פחית לעשות עם השוקולד התפוס הזה.


Source by Barbara O'Brien Trumblee

About admin

Check Also

מה בשוקולד הופך אותו לאפרודיזיאק?

ככל הידוע לנו, האירופאי הראשון שהוגש עם משקה שוקו חם היה החוקר הספרדי, הרננדו קורטז …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.