רעיונות פשוטים לגיוס כספים? מסע מטורף והרפתקני של אישה אחת בחיפוש אחר רעיונות לגיוס כספים

כשהתחלתי את מסע ההורות שלי לפני מספר שנים, לא הבנתי שגם אני יוצאת לחיפוש בלתי פוסק אחר רעיונות פשוטים לגיוס כספים. למען האמת, לא היה לי מושג שאחת מהאחריות העיקריות כהורה תהיה כל הזמן להעלות רעיונות לגיוס כספים.

גם אחרי שהשלמתי עם העובדה שגיוס כספים יהיה חלק קבוע מחיי, עדיין לא היה לי מושג שזו תהיה הרפתקה כזו.

אתה רואה שיש לי שלושה ילדים בבית הספר שמוכרים הכל, מפשטידות ועד פיצה. אנחנו עוסקים בדרמה, כדורגל, כדורסל ואני יושב על מועצת הוקי שממומנת אך ורק על ידי – ניחשתם נכון – גיוסי תרומות.

אני סוחר בסחורות עם חברים, "אני אקח את העוגה הזו ואחליף לך בצק עוגיות… טוב שאנחנו אפילו". בני המשפחה שלי אפילו לא יענו לטלפון שלהם יותר, מפחדים שהם יקנו עוד דברים שהם לא צריכים.

עשינו את כולם!

בוא נראה, יש מכירות של אריזות מתנות/פריטים מיוחדים/תכשיטים. אם תשאלו אותי, סוגים אלה של גיוסי כספים הם בשימוש מוגזם ומחיר מופקע. בכל פעם שאני מסתובב יש לילד שלי עוד קטלוג! בכלכלה הזאת כשאני יכול לקנות נייר אריזה ב-$1.00 בחנות הדולר המקומית, למה שארצה גליל נייר אריזה שעולה לי 9.00$? (אז מה אם זה יותר איכותי, זה פשוט נתלש מהמתנה בכל מקרה.) למעשה הייתי מעדיף לכתוב צ'ק לבית הספר ואז לנסות למכור את החומר הזה.

כמובן, בכל מקרה נמאס לנו למכור דברים, אז חצי מהזמן, אני פשוט מבצע הזמנה בגודל טוב למשפחה שלי (בחוסר רצון, כמובן).

מקרה לדוגמא: בתי לאחרונה חזרה הביתה והזכירה ש"בחור בצק העוגיות" אמר שאם הם רוצים מספיק כסף לטיול השטח שלהם במוזיאון בוסטון, הם "מעודדים" למכור לפחות שתי גיגיות של בצק עוגיות ( עבור $14.00 כל אחד!). הוצאתי 28.00 דולר על שתי גיגיות קטנות של בצק עוגיות. יכולתי ללכת ל-BJ's, לקנות גיגית גדולה של בצק עוגיות Tollhouse ב-$6.99 ולקנות את הכניסה של בתי למוזיאון בפחות מזה! למה פשוט לא ביקשו את הכסף לטיול? זה אבסורד!

ומה דעתך על הדוכנים האלה בירידי אומנות או בפסטיבלים?

אוקיי, אז אם תתבקשו אי פעם "לאייש תא לכמה שעות" היזהרו מאוד. הארגון שלנו נרשם לדוכן בפסטיבל הקיץ של הקהילה שלנו ביוני. נרשמתי למשמרת המוקדמת (הייתי מסיים את המשמרת שלי ונהנה אחר צהריים מלא כיף עם המשפחה שלי). כן, טעות ראשונה. מצחיק איך ה"מחליפים" שלך אף פעם לא מופיעים כדי להחליף אותך בפועל. אז הנה, 6 שעות לאחר מכן "איישתי את התא". אם זה לא היה מספיק מעצבן, פתאום, השמים נהיו חשוכים, הרוח התגברה והיינו באמצע אחת מסופות הרעם והברקים הנוראיות האלה. הכל נשף בפראות; החופה עמדה להתעופף. והגשם ירד בהמוניהם. מיותר לציין שהרווחנו מעט מאוד כסף באותו יום. (אפילו לשים את

מלבד "גורם סופת רעמים קשה", האירוע לא היה רווחי במיוחד, כי למרות שהייתה תנועה רבה, הייתה גם תחרות רבה.)

אה ובל נשכח את אחד הרעיונות ה"פשוטים" האהובים עלי לגיוס כספים, ערכות פיצה ופשטידות.

אוקיי, כן, הם מוכרים די הגונים, אבל הלוגיסטיקה של כל העניין מטורפת. קודם כל, אתה צריך לתאם זמן אספקה ​​מדויק עם החברה כי הם צריכים לשמור את הסחורה קפואה. לאחר מכן, עליך ליידע את כולם מתי זה תאריך אספקה ​​מדויק ולהתפלל שהם אכן יבואו לאסוף את המוצרים שלהם. וגם, כשהם לא. . ובכן, בוא נגיד, זה היה דבר טוב שהיה לי מקפיא נוסף במרתף שלי כדי לאחסן כמה מהקופסאות הגדולות מדי האלה! ואל תתחילו להבין איך הייתי צריך לעשות בזיליון שיחות טלפון לאנשים האלה שלא הגיעו בזמן האספקה ​​המדויק שלנו.

אבל, ההרפתקה האהובה עלי בכל הזמנים הייתה "The Bottle Drive". הרעיונות הפשוטים ביותר לגיוס כספים. אתה אוסף, בעצם, זבל של אנשים ומחליף אותו בכסף. קלי קלות.

זה גם מה שחשבנו. השיחה התנהלה בערך כך: "נעשה נסיעה בבקבוק!" "כן!" "ביום ראש השנה". "רעיון מצוין!" "כל מסיבות הסילבסטר האלה! נרוויח המון כסף!"

זה הפך לאובססיה. אני במכולת ונתקלתי במייק. הוא אומר, "היי, אנחנו עורכים מסיבת ראש השנה, אתה וג'ון צריכים לעצור לביקור." מעולה, אני חושב. תן את כתובתו לאחד הנהגים כדי לאסוף את הבקבוקים שלהם בבוקר. אני כל כך נסחף בזה, שאני ממש מוצא את עצמי מצותת כדי לגלות איפה כולם הולכים לחגוג.

אז זה יום ראש השנה ועם מפות ביד וכתובות של כל המסיבות שקרו בלילה הקודם, קפצנו למשאיות שלנו ויצאנו החוצה. הזכרתי שאנחנו גרים במיין? נפגענו בכמה סופות בדצמבר והיום צפו לנו חג הפסחא, כפי שהם נקראים בצורה כל כך חביבה. (במקרה שאתם לא מכירים את המונח, זה בעצם אומר שהשלג יורד בגבישים קטנים ובלתי מתנשאים בקצב מתון אך בלתי פוסק עד שפתאום אתם מבינים שאתם לגמרי שקועים בפנים.) אבל זה לא היה מרתיע אותנו. . . אין מה לדאוג, פשוט אסוף ותתחיל מוקדם.

הנה רעיון מוזר…התחלה מוקדמת ביום השנה החדשה. אוקיי, אז לא כולם בילו את ערב השנה החדשה כמוני — ב-pj's שלהם, התכרבלו ליד תנור העצים, הולכים לישון מוקדם כדי שנוכל להתחיל מוקדם בבוקר לנסיעה בבקבוק. בשעה 9:00 בבוקר, אם ערכת מסיבה, סביר להניח שלא תסתובב, ופחות תנקה את הבית שלך. אז, דלתות רבות נותרו ללא מענה.

לבסוף, שכונה אחת התגלתה כמבטיחה עד שראינו… את הצופים. לא האמנו. הם עשו גם נסיעת בקבוק! (מדהים כמה מהר חבורה של שחקני הוקי מתבגרים לא כל כך מתרגשים-להתעורר-בתחילת השבוע הזה באמת יכולה לזוז כשהם מנסים לעקוף את הצופים).

אני וחבר שלי החלטנו, מספיק עם הדברים האלה מדלת לדלת, אנחנו נצא למסעדות ולפאבים המקומיים. פגענו בעומס האם אצל תאצ'ר המקומית שלנו. אנחנו שולטים! תקוותינו היו גבוהות. ואז, אנחנו שומעים, "סליחה, אתה צריך לדבר עם המנהל והם לא עובדים ביום ראש השנה" או "יש לנו הרבה בקבוקים במחסן שלנו מאחור, אבל למרבה הצער בחור המחרשה לא חרש אותנו מ הסערה האחרונה. בוא לראות אותנו באביב."

בסדר, זה נהיה מייאש. עסקנו בשיחות סלולריות ונפגשנו במרווחי זמן קבועים במרכז הפדיונות המקומי. השלג ירד מהר יותר ממה שהמחרשות יכלו לפנות את הכבישים והבנו שנעשה מסוכן מדי להחזיק כלי רכב על הכביש. עם צבא של שתים עשרה משאיות, חזרנו למרכז הגאולה רק כדי לגלות שהוא נסגר בגלל מזג האוויר!

עכשיו מה עושים?

"תביא אותם למוסך שלי" (מה, מי אמר את זה? אני? הערה לעצמי: אתה יותר מדי מסביר פנים.) כמובן שכולם חושבים שזה רעיון מצוין!

לפני שאני יודע זאת, המוסך שלי מלא בבקבוקי בירה עם ריח מעופש, הידיים שלי דביקות וקרות, אני מותשת, בעלי מוכן להתגרש ממני והמכונית שלי עכשיו בחוץ מכוסה ב-18 אינץ' של שלג כבד ורטוב כי אין מספיק מקום במוסך שלי!

במהלך השבוע הבא, בעלי ואני אספנו את הבקבוקים בשקיות ועשינו מספר נסיעות למרכז הפדיון. וואו הו! הרווחנו 350 דולר ל-15 אנשים, בילינו יום קר ומושלג בנסיעה בכל רחבי העיר. חייבת להיות דרך פשוטה יותר לגיוס כספים!


Source by Tracey DuBois

About admin

Check Also

עצור רמאי – למד את הדבר היחיד שיכול למנוע מהם להתקרר (זה קל כמו פאי)

כדי לעצור רמאי אתה חייב להיות קשוח. תפסיק את התהייה והניחוש השני בעצמך. אתה לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.