רעיונות למסיבת יום הולדת לקרקס

הילדים שלכם אוהבים כשהקרקס בעיר? האם יש להם מועדף בקרב האקרובטים, החיות והליצנים? אם כן אז מסיבת יום הולדת של קרקס עשויה להיות מושלמת ליום ההולדת הבא שלהם. זה כיף וקל לביצוע וייצור עבורם זיכרונות מתמשכים.

ההזמנה היא הדבר הראשון שאורח המסיבה שלך יראה אז קבע איתם את מצב הרוח. ניתן לנפח בלונים, לרשום עליהם את פרטי המסיבה בטוש, לרוקן את האוויר, להניח במעטפה ולשלוח לאורחים שלכם להזמנה ייחודית. או השתמשו בקופסאות פופקורן מקרטון כהזמנה עם הפרטים כתובים בצד. אם אתה רוצה ללכת על היד הנוסף, שלח אותם במילוי פופקורן.

קשטו את חלל המסיבה שלכם כך שייראה כמו אוהל קרקס. קבלו כמה סטרימרים של נייר קרפ אדום ולבן ותלו אותם מנקודה מרכזית בתקרה כדי ליצור את ה-Big Top. בלונים נמצאים בכל קרקס אז השתמש בהם בנדיבות כקישוט. חפש מוזיקת ​​קרקס calliope בתקליטור להשמעה במהלך המסיבה.

ערכו כמה פעילויות מבוססות קרקס שהאורחים שלכם יוכלו להשתתף בהן. הגדר שולחנות יצירה שבהם הם יכולים ליצור צווארון הליצנים שלהם לבד, פומפום ופעמוני ג'ינגל. לחילופין הם יכולים ליצור כובע ליצן מלבד או קרטון על ידי עטיפתו לתוך חרוט. הכינו עפרונות, פונפונים או טושים מוכנים כדי שיוכלו לקשט אותם.

מסיבת יום הולדת לקרקס היא מושלמת לשכירת בדרן כדי להניע את המסיבה שלך. אמן ליצן או בלונים יהיה מושלם. או שאתה יכול לתת לאורחים שלך לנסות את כוחם ביצירת חיות בלונים. ציורי פנים הם ההשלמה המושלמת לסוג זה של מסיבה. אתה יכול להזיז את האורחים במסיבה על ידי השכרת בית מקפץ.

מסיבת יום הולדת אינה שלמה בלי כמה משחקי מסיבה. תערב את אורחי המסיבה שלך עם הצמיד את האף על הליצן, הטלת בלון מים וממסר כף וביצה.

התפריט המושלם למסיבת יום הולדת לקרקס הוא מאכלים שתמצאו בקרקס, כמו נקניקיות, בוטנים, פופקורן וחרוטי שלג. השכרת מסיבה מקומית בטוח תוכל לעזור לך לשכור מכונת צמר גפן מתוק. השלם את הכל עם עוגת יום הולדת בצורת ליצן. מכינים שתי עוגות עגולות, האחת היא ראש הליצן וחותכים את השנייה לצורת חרוט לכובע. שים אותם יחד על קרש עוגה, מקפיאים ומקשטים.


Source by Shannon L Weidemann

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.