קישוט עוגות ועוגיות לנשים – הגיע הזמן לשינוי

האם אתה מסתכל כל הזמן בספרי קישוט העוגות ועוגיות הסוכר המעוטרות שלך כדי למצוא עיצובים חדשים לשימוש עבור הנשים המיוחדות בחייך? האם אתה רוצה להתעדכן בטרנדים העדכניים ביותר באמנות אוכל אופנה אבל יש לך כסף מוגבל? יש לי פתרון שישתנה לעולם קישוט העוגות והעוגיות לנשים.

עיצובי האופנה לנשים משתנים מדי שנה, ולכן קשה לעמוד בקצב הטרנדים הללו בעולם הסוכר. לחלק מהספרים לוקח עד שנתיים לצאת לאור, וההוצאה העצמית מהירה יותר, אך אינה פותרת את בעיית הזמן מכיוון שכמה מחברים בוחרים להתמקד במגוון נושאים במקום רק באמנות אוכל אופנה.

נכון לעכשיו יש בשוק אלפי ספרים לקישוט עוגות ועוגיות הכוללים כמה פינוקים בהשראת המלתחה, אבל רק אחד שמכניס אותך לארון כדי לחלום בסוכר. ספר זה הוא מהפכני בחזונו לתת לקהל שלו גישה לעוד יותר עיצובים בחינם. זה כמו לזכות בלוטו של אופים ביתיים ומעצבי עוגות.

גם עוגות קרם חמאה וגם עוגות פונדנט מוצגות כשמלות, ארנקים, כובעים, מגפיים ועוגות אחרות. עוגיות סוכר מכוסות בפונדנט מתוארות בקבוצות עם יותר מעיצוב אחד מכל אחת. כל העיצובים הללו קלים להכנה עם הוראות פשוטות לביצוע. המחבר אפילו מראה לך איך להכין נעל שוקולד עם עקב גבוה לאישה.

ספר זה הוא המפתח שלך לגישה לרעיונות עיצוביים נוספים. תמונות של שמלות, נעליים, ארנקים, כובעים, מכנסיים, מגפיים, חגורות וכל עוגה או עוגיות אחרות בהשראת מלתחה שהסופרת חולמת עכשיו ובעתיד. זה טוב, עם זאת, כאשר אתה מוסיף כיצד להוראות, זה בונוס שיעניק לך דיבידנדים שוב ושוב בעתיד, ככל שתלמד ותגדל כאופה ביתי או מעצב עוגות.

מה זה יהיה שווה לך? הרבה במונחים של זמן וכסף חסכון. זה יהיה גן עדן עלי אדמות למעצבי עוגות ועוגיות בתקציב מוגבל. אתה יכול להסתכל על כלים בשימוש בכמה דרכים שונות לפני קבלת החלטה לרכוש אותם.

אתה עשוי לשאול, "מה הקאץ'?" והייתי אומר שהבונוס המיוחד הזה מגיע ישירות מהמחבר. אף אחד אחר לא מציע את זה. למה? המחברת מנסה לחלוק את הכישרון שלה עם אחרים ולשנות את עולם קישוט העוגות והעוגיות לנשים.

אופים ביתיים ומעצבי עוגות/עוגיות כבר מחפשים באינטרנט עיצובים חדשים. רוב התמונות שהם מוצאים לא מגיעות עם הוראות, והם צריכים להבין באמצעות ניסוי וטעייה איך ליצור אותן מחדש בבית. הגיע הזמן לשנות את זה ולהקל על כולנו לעזור אחד לשני. אנחנו יכולים לשמור על הסביבה. גישה מקוונת מעניקה לך את מה שאתה רוצה מתי שאתה רוצה את זה, ואת היכולת לצפות בו במחשב שלך או להדפיס רק את מה שאתה צריך באותו זמן.

עכשיו זה הזמן. להיות חלק מהשינוי.


Source by Debra J. Mosely

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.