קאראביג' – עוגיה מזרח תיכונית

Karabij היא עוגייה מזרח תיכונית פופולרית המוגשת עם Natef. Natef הוא קרם לבן מיוחד המשמש לטבילה עם קאראביג'.

קאראביג' הם מרכיב אחד במשפחת העוגיות המזרח תיכוניות, שבתורה היא סוג של ממתקים ערביים. מדובר בעוגייה העשויה מבצק סולת, מה שהופך אותה לעדינה מאוד וקלה לשבירה. הוא אפוי, ויש בו שפע של אגוזי פיסטוק.

בעוד שעוגיות מזרח תיכוניות אחרות כמו ממול וממול-מאד ממולאות בסוגים רבים של אגוזים כמו פיסטוקים ואגוזי מלך, כמו גם תמרים, קאראביג' לעומת זאת תמיד ממולאים בפיסטוקים בלבד. למרות שאפשר בהחלט להשתמש במילוי אגוזי מלך או תמרים בעוגיות קאראביג', נהוג היה לא לעשות זאת ולהשתמש רק במילוי פיסטוק עם קאראביג'.

קאראביג' הן בעצם עוגיות מאמול קטנות במילוי פיסטוקים. הם חולקים את אותם מרכיבים כמו ממול ומוכנים ונאפים באותו אופן. עם זאת, קאראביג'ים הם בדרך כלל קטנים יותר מממול מכיוון שהם מיועדים לטבול בנטף. למרות שממול עשויה בגדלים שונים, קאראביג' תמיד עשויות לצורת אורך קטנה וקלה לשימוש לטבילה.

Karabij הם נהדרים עבור אלה שאוהבים לטבול. זהו קינוח אהוב לאכול בזמן צפייה בסרט למשל. זה הרבה יותר בריא מצ'יפס או שוקולד מכיוון שהוא מכיל אגוזי פיסטוק בריאים.

Karabij פופולריים במדינות ערב. הפופולריות שלהם לא התפשטה הרבה לעולם המערבי מכיוון שהם קשורים קשר הדוק לקרם הלבנוני הלבן נטף שאינו פופולרי בעולם המערבי.

Karabij הם קטנים בגודלם, ואפשר לאכול כמה עשרות מהם לפני שמבחינים. הם בדרך כלל עשירים בקלוריות, בדיוק כמו כל עוגיות אחרות, אז אנשים צריכים לראות כמה הם אוכלים.

העוגיות הקטנות הללו נחשבות לאותה קטגוריה כמו מאמול, מאמול-מאד וגרייב, אשר כולן נכללות במעמד העוגיות המזרח תיכוניות. עם זאת, בעוד שגרייב היא עוגיית סוכר, כל השאר הן עוגיות על בסיס סולת במילוי אגוזים כמו פיסטוק ואגוזי מלך וגם עם תמרים.

עוגיות מזרח תיכוניות נצרכות במיוחד בחגים ובחגיגות במזרח התיכון ובמדינות ערב. הם גם המתנה המועדפת במהלך חגים דתיים וחגיגות.

לסיכום, קאראביג' הן עוגיות מזרח תיכוניות טבולות אך ורק עם הקרם הלבן נטף ומוצעות למדבר.


Source by Karl Magnum

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.