פלאי שוקולד טבעי

שוקולד טבעי הוא הכלאה מושלמת של מילים ומשמעות. אבל בדיקות אחרונות של היתרונות והאיפור של השוקולד תומכות בטענה ששוקולד טבעי יכול להיות טוב או לך. שוקולד משמש כמרגיע טבעי, נוגד חמצון ותורם בריאותי חיובי. שוקולד טבעי עשוי למעשה מזרעי עץ הקקאו, המופקים בדרך כלל מפולי קקאו.

יתרונות השוקולד הטבעי נובעים ממוצרים שנדחסו מפולי הקקאו ולא עשויים ממוצר חמאת הקקאו המבושל מפירות עץ הקקאו. שוקולד טבעי יכלול את הריכוז הגבוה הנחוץ והמזוהה עם שוקולד מריר אירופאי העשוי עם פחות סוכר.

אם צריכת שוקולד מהווה אחוז אחד מהתזונה האמריקאית, היא ממוצרים שומניים עמוסים בסוכר. שוקולד טבעי נמצא באופן קבוע יותר במוצרי שוקולד מריר כמו שוקולד לאפייה, חטיפי מאכל ומוצרי שוקולד טבעי מיוחדים המצויים בחנויות מזון אורגני. סביר להניח שזה לא נמצא בסוכריות שוקולד מתוקות וממותקות במיוחד או במוצרי שוקולד עם תוספת חלב.

צריכת שוקולד טבעי אינה חולקת את אותה סטיגמה דיאטטית כיום של צריכת ממתקים וצורות אחרות, שכן מוצרים המשמשים לציפוי עוגות, שוקולד צ'יפס וגלידה מלאים בשומן, סוכר וחומרים משמרים. כדי לקבוע אם מוצר מכיל את היתרונות של שוקולד טבעי, ודא שהמרכיבים אינם מכילים חמאת קקאו או צבעים כהים.

אכילת שוקולד טבעי הפכה לבחירה משמעותית לחטיף. כתוסף ארוחה או קינוח, שוקולד טבעי הוא חטיף פחות ריק מחטיפים ממותקים ועמילניים אחרים במילוי שומן. זה לא אומר שכל חפיסת ממתקים שוקולד חלה באופן אוטומטי. שוקולד מריר כולל פלקונואיד, אשר קיים בשוקולד טבעי אך מסונן החוצה בעיבוד של מוצרי שוקולד אחרים כגון סירופ, אבקות וממתקים.

שוקולד טבעי קיים כאשר לא יושמו כימיקלים או אלקליות בתהליך התסיסה והייצור, שוקולד טבעי עשוי להיחשב כמשהו כמו כוס יין או יוגורט קפוא להנאה עם יתרון לוואי. הוספת קקאו שוקולד טבעי לקפה של הבוקר עשויה לשמור על לחץ דם גבוה, להגביר את זרימת הדם ולבריאות הלב יותר.

הפלבנולים והפלבנואידים בשוקולד טבעי יכולים להפגין יתרונות בריאותיים המחקים שזיפים מיובשים, אוכמניות וקפה. שוקולד טבעי עשוי להכיל קפאין, אבל רופאים מראים כעת שלקפאין שנמצא בקפה עשוי להיות גם אותם סוגים של יתרונות בריאותיים, כולל חיים של שנה יותר והשפעות משככות כאבים או סרוטונין על הגוף.

================================


Source by Fred Goldman

About admin

Check Also

קשה לדמיין עולם ללא שוקולד!

שוקולד שינה את חייהם של מיליארדי אנשים מאז שהתגלה לראשונה. הוא מגיע מפולי הקקאו שגילו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.