פיצל – טיפים להבאת פיצל כמתנות

פיצל מהווה מתנה נהדרת בחג המולד או לכל אירוע. אבל כשמגיע הזמן לעטוף אותם להצגתם, יכול להיות קשה להיות בטוח שהעוגיות הדקיקות לא מתפוררות בעת שליחתן.

כל מי שהתאמץ לארוז פיצל או רכש אותם באינטרנט מבין עד כמה נוטים לשבור את הקינוחים האלה. ולמרות שעוגייה אחת או שתיים פגומות אולי לא רעות, מיכל מלא בהן משבש לחלוטין את מראה ההווה. אז איך מעבירים או שולחים מכולות של הממתקים האלה למשפחה ולחברים מבלי להציג להם קופסה מלאה בפירורים בסופו של דבר?

אם אתה לא מתכוון להוביל אותם רחוק, ואם אתה מוביל אותם פיזית, אתה יכול להניח אותם על מגש עוגיות לבד או כחלק ממגוון עוגיות. כאשר עושים זאת, ודאו שהעוגיות יושבות שטוחות על הצלחת או המגש. ניתן לערום אותם אם אתה צריך, אבל נסה לשמור אותם שטוחים. מכסים בזהירות בניילון צלופן ומוודאים שהמגש יושב שטוח במהלך ההובלה.

דרך נוספת לתת אותם כמתנות היא לארוז אותם במיכלים קטנים יותר. זה עובד הכי טוב כשנושאים אותם לאנשהו לחלוק כמספר מתנות, למשל כאשר הולכים לחגיגה או מפגש אחר. קופסאות ספלי קרטון או קופסאות ממתקים ופינוקים בגודל בינוני עובדים בשביל זה. עם זאת, יצרני פיצל בודדים מניבים עוגיות בגדלים שונים, אז קבעו את קוטר העוגיה ומדדו את מידות הקופסה לפני שאתם משקיעים בכל מיכל להשתמש בו כדי להניח אותם. אם לא תעשו זאת, אתם עלולים בסופו של דבר עם מיכלים שהם קצת קטנים לעוגיות שלך.

תבניות עוגיות פועלות היטב כאשר אתה חייב להיות מוגן היטב. זה מצוין כאשר אתה שולח עוגיות או כאשר מגש או קופסת קרטון עלולים להימחץ בזמן נשיאה. ניתן להשתמש שוב בתבניות עוגיות ישנות, או שבדרך כלל תוכלו למצוא אותן נמכרות בחנויות מוזלות. כמו בקופסאות הקרטון, ודאו שאתם יודעים את גודל העוגיות כדי להבטיח שהן ישתלבו בתבניות.

כאשר אורזים פיצל למשלוח, לא משנה באיזה סוג מיכל אתם עושים שימוש, שימו לב לא להעמיס את הפינוקים. פעולה זו מהווה סיכון גדול יותר לשבירה. ואם אתם שולחים את העוגיות או לוקחים אותן בקופסה קצת גדולה מדי, הגן על העוגיות הניתנות לשבירה על ידי מילוי הנקודות הריקות במגבות נייר מקומטות נקיות.


Source by Jess Bado

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.