פין זקוף באמצעות חוש הריח: ריחות מעוררים

ריחות וריחות קשורים זה מכבר לתגובה מינית (ומכאן השימוש המופרז בקלן על ידי נערים עצבניים בגיל ההתבגרות בדייט ראשון); כעת מתברר שחלק מהניחוחות שגורמים לפין זקוף אינם מה שאפשר לצפות. ובמובן מסוים, טיפול מתאים בפין צריך להתרחב מעבר לחלק האמצעי וכל הדרך עד לאף.

ריחות מסורתיים

לפני שנעבור לכמה מהריחות המעוררים המפתיעים יותר, כדאי לרענן את הניחוחות המנוסים והאמיתיים הקשורים לכוחות אפרודיזיאה.

– מאסק – אחד הריחות הפופולריים ביותר להכנסת גברים ונשים כאחד לאווירה, המושק הושג במקור מבלוטות של צבי זכר. בתקופה האחרונה, הוא נוצר ממקורות רבים ושונים על בסיס בעלי חיים וצמחים. הריח הייחודי פופולרי כבסיס לבשמים וקלונים רבים. עם זאת, חלק מהאנשים בימינו מוצאים את המושק קצת "מוגזם".

– וניל – לריח המתוק של הווניל יש טאנג עדין. שאיפת הארומה גורמת לתגובה מעוררת ובו זמנית מורידה את רמות הלחץ – שילוב חזק.

– לבנדר – יש משהו בניחוח של לבנדר שבאמת מתחבר לגברים. מחקרים מצביעים על כך שיש לו השפעה מרגיעה מאוד על גברים, מה שהופך אותם ליותר נוחים ולכן יותר במצב רוח לחוויות מיניות.

– יסמין – יש סיבה שכל כך הרבה בשמים לנשים מכילים יסמין בכמויות שונות. נשים רבות מגלות שיסמין עוזר להגביר את רמת העניין של גבר – גם כשהוא קצת עייף.

ריחות מפתיעים

בשנת 2014, נעשה מחקר כיצד מספר ריחות שונים השפיעו על זרימת הדם לפין. מכיוון שזרימת דם בפין היא מרכיב חשוב בחוזק ובתפקוד הפין, ברור מדוע קשר עם זרימת דם מוגברת יכול להפוך ארומה למעניינת במיוחד עבור גברים. בין הריחות החזקים ביותר שיש למדוד היו:

– פאי דלעת – כן, הריח הקשור לחגים כמו חג ההודיה היה הגבוה ביותר ברשימת הריחות הידידותיים לאדם. על פי המחקר, שאיפת ריח של פאי דלעת מביאה בדרך כלל לעלייה ממוצעת של זרימת הדם לפין של 40%! אם גבר מרגיש מוכן במיוחד לגלגול בחציר אחרי הקינוח ביום טורקיה, ייתכן מאוד שזו הסיבה לכך.

– פופקורן (עם חמאה) – הבליטה הנוספת הקטנה הזו במכנסיים של בחור אחרי הסרטים עשויה לא לנבוע רק מצפייה בכוכב הוליוודי מדהים שנפל על המסך. נראה כי פופקורן עם חמאה מגביר את זרימת הדם בפין בכ-9% – וזה די מרשים.

– פיצה – גברים בקולג' ידועים באכילת טונות של פיצה. הם גם ידועים בכך שהם בעצם "מוכנים לפעולה" בקטנטונת. האם יש קשר? בטח, העובדה שהם בשיא חייהם המיניים היא הגורם העיקרי. אבל הריח הטעים של פיצת גבינה ישנה רגילה גם מדורג גבוה במד זרימת הדם של הגבריות.

פין בריא הולך להגיב לגירויים רבים ושונים, כולל ריחות מעוררים. לכן משתלם לגבר לוודא שהגבריות שלו בריאה ולספורט מראה גופני תקין. שימוש במגירה עליונה קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man1 Man) היא דרך קלה לעזור לשמור על הבריאות. כשם שחלק מהריחות יכולים להיות מושכים, אחרים יכולים להרתיע – וריח מתמשך של איבר המין הוא כזה שגורם למערכות יחסים פוטנציאליות רבות. קרם המכיל ויטמין A, עם תכונותיו האנטי-בקטריאליות החזקות, אידיאלי למאבק בריח גבריות לא רצוי. ולמרות שריחות עשויים לעזור להגביר את זרימת הדם בפין, זה חכם לחזק את כלי הדם על ידי שימוש בקרם עם L-arginine. אנזים זה מסייע בייצור תחמוצת החנקן, אשר בתורו עוזר לשמור על כלי דם של הפין פתוחים לזרימה מוגברת זו.


Source by John Dugan

About admin

Check Also

עצור רמאי – למד את הדבר היחיד שיכול למנוע מהם להתקרר (זה קל כמו פאי)

כדי לעצור רמאי אתה חייב להיות קשוח. תפסיק את התהייה והניחוש השני בעצמך. אתה לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.