עצור רמאי – למד את הדבר היחיד שיכול למנוע מהם להתקרר (זה קל כמו פאי)

כדי לעצור רמאי אתה חייב להיות קשוח. תפסיק את התהייה והניחוש השני בעצמך. אתה לא יצרת את המצב אז אין סיבה שתהיה לך חוסר רצון בכלל. לא אכפת לי איזה סוג של תירוצים או איזו זווית הרמאי משתמש עליך. לא מגיע לך לקבל יחס כזה. פרק זמן.

כמה רמאים ינסו את שגרת מסע האשמה עליך. הם יאמרו דברים כמו, "אני לא מאמין שאתה לא סומך עליי" וינסו לגרום לך להרגיש אשמה על שהטיל ספק בנאמנותם. אל תתנו לזה להגיע אליכם. זה רק חלק מהמשחק שהם משחקים ואתה לא צריך לשחק ביחד.

הרבה רמאים פשוט ימנעו הכל עד נשימתם הגוססת. אני מתכוון לחשוב על זה. אם הם יוצאים ממך, מה מונע מהם להשתמש בכמה מילים כדי לשקר לך? אל תיפול בפח הזה.

כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט לאסוף כמה ראיות. כן, הם ישאירו מאחוריהם שובל של הוכחה אם אתה יודע היכן לחפש ויש מקום אחד שכל כך קל ופשוט לעשות, שהיית רוצה שגילית את זה מוקדם יותר. זה נקרא חיפוש הפוך של מספר טלפון סלולרי.

זה לא יותר מאשר לגלות מי הבעלים של מספר טלפון סלולרי מסוים. אני מבין שזה נשמע כמו ז'רגון של חוקר פרטי אבל זה באמת פשוט. אתה פשוט מחפש בהיסטוריית השיחות בטלפון הנייד של בן/בת הזוג שלך כדי למצוא מספרים שנראים חשודים. לאחר מכן אתה מזין את המספרים הללו לספרייה מסוימת וכאשר אתה לוחץ על כפתור החיפוש, זה כמעט יגיד לך מי הבעלים של המספר. מגניב אה?

אני מתכוון לחשוב על זה. איך בן הזוג המשמעותי שלך יכול להכחיש את הבגידה שלו אם יש לך את השם, המספר והכתובת של מי שהם מתעסקים איתו? די קשה לשקר את הדרך החוצה מזה.

השורה התחתונה היא שאם אתה רוצה לעצור רמאי, אתה פשוט צריך למצוא את ההוכחות שהוא השאיר מאחור. בטח יש דברים אחרים שאתה יכול לעשות אבל הם עלולים להיות יקרים וגוזלים זמן. אם הם בוגדים אתה רוצה להפסיק את זה כמה שיותר מהר. השתלט על המצב ותשים קץ להונאה עכשיו!


Source by Scott Sickles

About admin

Check Also

4 טיפים לצמצום עלויות מכולת

מי לא רוצה לחסוך כסף על מצרכים? הכסף שאנו מוציאים כדי להאכיל את משפחותינו הוא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.