עיצוב פלאש קל כמו פאי

עיצוב בפלאש שונה לגמרי מעיצוב מודעה או באנר או לוגו של החברה או אפילו דף אינטרנט שנעשה באמצעות פוטושופ או צבע. ההבדל העיקרי הוא שעיצוב פלאש דורש גורם נוסף שיש לקחת בחשבון מלבד המרחב הדו-ממדי הרגיל של x ו-y. עבודה על פרויקט פלאש דורשת עבודה במרחב תלת מימדי. פלאש מאפשר תנועה, כלומר יצירת תמונות עם מרכיב נוסף של זמן.

זוכרים את הרעיון של יצירת סרטים לפני שהכל הפך לדיגיטלי? כל צילום אוחסן במסגרות הדומות לתמונות של תמונות. ואז הפריימים נעשו "לזוז" כמו מקרן שקופיות כאשר כל פריים "הבהב" מהר מאוד. זה אפשר את האשליה של תנועה ומכאן את הרעיון של סרטי קולנוע. הרעיון המרכזי של פלאש מבוסס למעשה על זה. מסגרות נעשות כאשר כל פריים מכיל תמונות מסוימות עם שינויים קלים עם הפריים הבא.

מלבד הרעיון של מסגרות, פלאש מאפשר שכבות או שכבות בדומה לקליפות בצל המונחות זו על גבי זו. אתה יכול לחפוף תמונות כדי להוסיף עומק ליצירה שלך. אתה יכול להוסיף תמונות מרובות אחת על השנייה, שלכל אחת יש תנועה או הנפשות שונות.

הדבר הגדול בעיצוב בפלאש הוא תכונות האנימציה המובנות שעוזרות לך ליצור את הפרויקט שלך. זה אומר שאתה לא צריך ליצור תמונות מסגרת לכל מסגרת עם שינויים קלים. לדוגמה, אתה יכול ליצור כדור נע פשוט על ידי הגדרת מיקום ההתחלה של התמונה הגרפית, לחץ על המסגרת העשירית ואז הזז את הכדור למצב הסיום. תכונה הנקראת motion tweening מאפשרת לכדור שלך לנוע מבלי ליצור את כל שאר שמונה הפריימים בין עמדת ההתחלה לעמדת הסיום. זה ממש מסודר.

הכרת המקדימות ביצירת פרויקטים בפלאש חשובה. כעת, החל מהפלאש, יתרון יהיה הידע בשימוש בפוטושופ או ב-Corel או כל תוכנת עריכת תמונות. ישנם כלים בסיסיים בפלאש המאפשרים ליצור אובייקטים פשוטים כמו עיגולים ומרובעים, אבל כדי לקבל עיצוב ממש יצירתי, תוכנת גרפיקה ממש טובה היא חובה. בתוכנת עריכת תמונות יש הרבה פיצ'רים שחסר להם פלאש.

כמה טיפים ליצירת עיצוב פלאש:

תתפרעי. יש הרבה אתרי פלאש בימינו והאחרון יותר טרנדי מהקודם. אין הגבלה בעיצוב שלך רק וודא שאתה משתמש בחוכמה ברכיבי האנימציה והאינטראקטיביות.

השתמש באנימציות במשורה. בדרך כלל, האנימציות שנוספו אומרות זמן הורדה איטי יותר כאשר משתמש ניגש לקובץ הפלאש שלך. אתה צריך לאזן את מספר התנועה הגרפית שאתה מוסיף לפרויקט שלך. זה אותו דבר כשאתה בוחר צבעים לעיצוב הגרפי שלך. אל תהיה צבעוני מדי או משעמם מדי.

נסה שוב. עדיף ליצור אבות טיפוס שונים של עיצוב הפלאש שלך. זה יאפשר לך להוסיף רעיונות חדשים ואפילו לקבל השראה מעיצובי הפלאש הקודמים שלך לפרויקטים יצירתיים יותר.

תהיה עצמך. מה הופך עיצוב למקורי? זה נותן קצת מעצמך ליצירה. אתה אמן, אלא שיש לך כלי הרבה יותר טכני כמו המכחול והבד שלך.


Source by Michael C. Goudelock

About admin

Check Also

עצור רמאי – למד את הדבר היחיד שיכול למנוע מהם להתקרר (זה קל כמו פאי)

כדי לעצור רמאי אתה חייב להיות קשוח. תפסיק את התהייה והניחוש השני בעצמך. אתה לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.