עובדות על דיאטת העוגיות

ישנם מאות משטרי דיאטה בחוץ, הטוענים לגרום לך לרדת במשקל מהר יותר ממה שאי פעם היית מצפה, כל אחת מהתוכניות הללו מבטיחה להניב תוצאות טובות יותר מהאחרת. אבל רק מעטים עובדים אי פעם בטווח הארוך והמעמידים פנים ישפוך אותך רק מעודף מים ואז זה יחזור למשקל הישן שלך.

רק זמן ומוניטין יכולים להוכיח את היעילות של משטר דיאטה. ומשטר כזה קיים רק על שם ד"ר סיגל דיאטת עוגיות. משטר דיאטה זה מתייחס לתזונה דלת קלוריות המבוססת על תחליף השולט רעב בצורת עוגיות. התזונה של ד"ר סיגל דורשת רק 4 עד 6 עוגיות ביום בנוסף למאכלים אחרים או לארוחה.

נכון להיום, יש כבר כמה דיאטות עוגיות בשוק. אבל המתכון של ד"ר סיגל נשאר הנמכר ביותר מבין מתחריו. הסיבה לכך היא כנראה המוניטין רב השנים והתוצאות המשביעות רצון בקרב המטופלים והצרכנים של הרופא. בגלל יעילותה של דיאטה זו המתכון שלו קיים כבר יותר משלושה עשורים.

זה היה ב-1975 כאשר ד"ר סנפורד סיגל חקר ספר על השפעות חומרי מזון טבעיים על רעב ושובע, הוא פיתח את תערובת חומצות אמינו ספציפיות שהן כעת העוגיות שלו. הרופא והסופר לירידה במשקל מדרום פלורידה ניסה אז לאפות את הנוסחה המיוחדת הזו לעוגיות והשתמש בהן כדי לשלוט ברעב של מטופליו. המטופלים שלו קיבלו הוראה לצרוך מקסימום שש עוגיות ליום כדי לשלוט בתשוקה שלהם בנוסף לארוחה טובה לארוחת ערב המורכבת בעיקר משש אונקיות של עוף, הודו, דגים או מאכלי ים אחרים. העוגיות מוערכות בסביבות 500 קלוריות בתוספת ארוחת הערב, שאמורות להיות כ-300 קלוריות כדי להשלים צריכת 800 קלוריות ביום.

החידוש של רופא ההרזיה זכה להצלחה מיידית. תוך שנים ספורות, מספר המטופלים שלו גדל בצורה דרמטית וכך גם סיפורי ההצלחה לאחר השימוש בתזונה החדשה (אז). שמו ותוכנית הדיאטה שלו התפשטו ברחבי פלורידה, והרחיבו את המרפאות שלו – 14 מהן – במדינה ועוד 10 בחלקים אחרים של אמריקה (ייתכן שהמספר ירד לאחר הפרידה עם הזכיין). פחות מעשור לאחר שרכשו את המתכון, יותר מ-200 רופאים אחרים כבר השתמשו במוחו ובתוכנית של סנפורד סיגל למטופלים שלהם. זמן קצר לאחר מכן, ד"ר סיגל הגיעה עם מוצרים חדשים כמו תערובות שייק ומרק עם אותן תכונות כמו העוגיות המפורסמות ממילא שלו.

העוגיות שלו, שנאפו במאפייה שלו במיאמי, זמינות כעת בחמישה טעמים שונים: צימוק שיבולת שועל, בננה, שוקולד, אוכמניות וקוקוס. הוא לא מסחר את העוגיות שלו עד שנתיים לאחר שגילה אותן, כאשר בנו שכנע אותו לעשות זאת. הנוסחה לעוגיות מדכאות הרעב הללו נשמרה בסוד מהציבור כדי למנוע ממעתיקים לשכפל את המוצר ולקרוא לעצמם את המתכון. עם זאת, זה לא מנע מהם לחקות את המוצר ומכיוון שהם לא עובדים, הם רק מעניקים מוניטין רע לעסקה האמיתית.


Source by Foo Ys

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.