נטי סיר מלח – שלושה דברים ערמומיים שיש להימנע מהם

מלח סיר נטי – זה חובה לחוויית השקיה בטוחה ונוחה באף. מתכון נפוץ לתמיסת סיר neti דורש לערבב 8 אונקיות של מים טהורים ופושרים עם 1/4 כפית גדושה מעט של מלח טהור. אבל מה בדיוק עושה טָהוֹר מלח מתכוון?

אם זה טהור מספיק כדי לפזר על הצ'יפס שלך, האם זה מספיק טהור עבור ה-neti pot שלך?

כנראה שלא, והנה הסיבה. זה שמשהו טעים לא אומר שהוא בטוח לחלל האף שלך. הרי אנחנו לא שמים עוגות תפוחים באף, נכון? לכן, כשאתה בוחר מלח סיר נטו, בדוק את התוויות האלה, במיוחד האותיות הקטנות, תוך שמירה על עין נשר לשלושת הדברים הערמומיים האלה, ש-כמו עוגת התפוחים של אמא הזאת – רצוי לשמור היטב הַחוּצָה של מערות האף שלנו.

פתרון נטי פוט: שלושה דברים שכדאי להימנע מהם

1. יוד. מקריאת תווית המלח של Morton's שלך, אתה בוודאי יודע שיוד הוא חומר מזין הכרחי, אבל מה שהתווית לא אומרת הוא שיוד בתמיסת ה-neti pot שלך יכול לגרות את מעברי האף הרגישים שלך. הידעתם שיוד אפילו לא מופיע באופן טבעי במלח? במקום זאת, מורטון וחברות אחרות הוסיפו יוד כתוסף תזונה כדי לסייע במניעת מקרים של תת פעילות בלוטת התריס. אז, בעוד היוד הזה עזר להילחם בכמה תסמינים די מגעילים כולל זפק, דיכאון ועייפות קיצונית, זה רק מקשה על אוהדי ההשקיה באף למצוא מלח טוב לעציץ — פשרה ראויה ללא ספק, אבל אחד שצריך להיות מודע אליו.

2. חומרי אנטי-קאיקינג. אם אתה מדמיין מיכל כחול קלאסי של מלח מורטון, תראה ילדה קטנה עם מטריה. ליד הילדה נמצאת הסיסמה המפורסמת כעת, "כשזה גשם, זה יורד". זה מפרסם שהמלח לא יתגבש במקרים של לחות גבוהה. אלו חדשות טובות כשממליחים צ'יפס בסופת גשם, אבל לא כל כך נהדרות כשקונים מלח סיר נטו. למה? כי משהו שנוסף גורם למלח לזרום בחופשיות, והמשהו הזה הוא חומרי אנטי-התקבצות. כדי לראות אם חומרים נוגדי התגבשות אורבים במלח הסיר המועדף עליך, בדוק את האותיות הקטנות של תווית המלח שלך. לתוספות הערמומיות האלה יש שמות שנשמעים טכניים כמו סידן סיליקט או פרוסיאט צהוב של סודה, והן עדיף לשמור הרחק מ-neti pot. לא רק שהם אינם מופיעים במלח באופן טבעי, אלא שהרבה חומרים נגד התגבשות אפילו לא מתמוססים במים, מה שהופך אותם לבחירה גרועה במיוחד להשקיית אף.

3. גרגירי מלח גדולים ושמנמנים. כשזה מגיע ל-neti pot מלח, כמה שיותר טחון דק יותר טוב. אחרי הכל, אתה רוצה שהמלח יתמוסס לחלוטין במים ויזרום בחופשיות דרך מעברי האף שלך. עם זאת, אם למלח הטהור היחיד הזמין יש גרגרים גדולים יותר ממה שאתה מעדיף, עדיין יש לך כמה אפשרויות. אם יש לך מטחנת מלח בהישג יד, אתה יכול פשוט לטחון את הגבישים כאוות נפשך, או ליתר דיוק של האף. אם אין לך מטחנה, אולי עדיין תוכל להשתמש במלח אם לא אכפת לך לעבוד קצת יותר, ולחכות עוד קצת, עד שהוא יתמוסס במלואו במים הפושרים שלך.

תקציר: פתרון ה-Neti צריך לחקות דמעות וזיעה. תמיסת ההשקיה הסופית שלך באף צריכה להיות טבעית ככל האפשר לגוף, ולהידמות לעקביות המלוחה של הדמעות והזיעה שלנו. טיפים ותמונות לבדיקת תוויות זמינים בכתובת http://www.neti-netti-pot.com/neti-pot-salt.html. זכרו, בקופסת המלח הכי ידידותית לרשת שלכם, לא תמצאו יוד, חומרים נגד התגבשות, גרגירים גדולים – או פרוסות פאי תפוחים מוזרות לצורך העניין.


Source by Sherrie Super

About admin

Check Also

עצור רמאי – למד את הדבר היחיד שיכול למנוע מהם להתקרר (זה קל כמו פאי)

כדי לעצור רמאי אתה חייב להיות קשוח. תפסיק את התהייה והניחוש השני בעצמך. אתה לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.