מתן מיומנויות שיווק באינטרנט

"זה חותך, זה חותך לקוביות, וזה יכול להוציא את החתול בלילה! נו באמת!"

כישורי שיווק באינטרנט אינם קשים לרכישה. אבל זה דורש מיקוד, משמעת ומנטור מקצועי. אני שף ואני אוהב להשתמש במונחי בישול כדי להסביר אסטרטגיות שיווק באינטרנט. קרא בזמן שאני "חותך" את השטויות שנמצאות ברוב אסטרטגיות השיווק באינטרנט כמו סכין צרפתית. בכתבה של היום אחלק "טיפים טעימים" שיגרמו לכם לפה.

שני המונחים של היום הם: MICE EN PLACE ו-MARKETING FUNNEL. עכברים במקום [Meez en Ploz]-"דברים במקום, לכל דבר יש את המקום שלו"

בבישול, מונחים קולינריים משמשים לתיאור תהליכי בישול; דוגמה אחת, דה-glaze [deeGLAYZ] פירושו להוסיף ציר קר או יין לתחתית המחבת ששימשה לבישול בשרים או ירקות. כאשר הנוזל הקר פוגע במחבת, חלקיקי המזון המקורמלים מורידים מהמחבת ואז ניתן להשתמש בהם להכנת רוטב או מרק.

עם זאת, המונח Mice en Place הוא יותר פילוסופיה מאשר תהליך בישול; הרשה לי להסביר. אם אתם מתכוונים להכין 20 עוגות תפוחים, עדיף שיהיו לכם את כל המרכיבים לפניכם; תפוחים, קמח, סוכר, כוסות מדידה, כפות ותבניות פאי וכן תנור שחומם מראש, המרכיב החשוב ביותר הוא כרטיס המתכון כדי שתוכל להמיר את המתכון. כל זה, הוא Mice en Place; הכל במקומו ולכל דבר יש מקום. פילוסופיה זו משמשת לכל תהליך בישול.

אז איך כל זה חל על שיווק משפכים באינטרנט? (שימו לב-אני מחליף את המילים Funnel ו-Marketing, כי משפך הוא משפך) בטווח של שנתיים הוצאתי כמה אלפי דולרים בניסיון למצוא את המודל העסקי האינטרנטי היעיל ביותר עבורי. רכשתי תוכנית אחת להרוויח כסף שהבטיחה הצלחה בין לילה; "פשוט חבר למערכת שלנו ותן לזה לעבוד בשבילך" (זה חותך, זה חותך לקוביות, הו בבקשה!).

ואז היה צריך להרוויח כסף ממילוי סקרים, (אוי! אמרתי שהרווחתי כסף ממילוי סקרים? לא! לא! הרוויחו ממני את הכסף). לבסוף התחלתי למצוא עסקים לגיטימיים, אבל לא הצלחתי לעשות איתם שום דבר כי היו פשוט יותר מדי חלקים חסרים וקצוות רופפים; כלומר, הייתי צריך להמשיך להוציא כסף על שירותים אחרים שהם לא הזכירו במה שנקרא "מערכת עסקית אינטרנטית מלאה".

אז, "Mice en Place", אני אומר. זה נכון! עכברים במקום! אם נעשה שימוש ב-Mice en Place לפיתוח המודלים העסקיים הללו, הכל היה זמין עבורי "כאן!" ו"ממש עכשיו!" או לפחות הקונספט היה שלם יותר; או לפחות ההבנה שלי לגבי זה הייתה מתמצקת יותר, או מתבצרת (סליחה! נאלצתי להשתמש במונח בישול אחר).

אז, יש מונח שדומה מאוד למונח הבישול שלי. זה נקרא משפך שיווק באינטרנט; פילוסופיה בדיוק כמו Mice en Place. שיווק משפך באינטרנט אינו מתגאה בהיותו עסק שלם ואין גם הנחיות צעד אחר צעד לעקוב. אז מה זה עוזר שף?

אתאר זאת ללא שימוש בציור; או שאני אעשה זאת? גם Mice en Place וגם Internet Funnel Marketing דומים למשפך; ומכאן השם. בבישול מביאים את כל המרכיבים יחד ומכניסים למשפך (לא מילולי); המרכיבים נאספים, נדרשת הרכבה, המוצר נאפה ולאחר מכן מסיים. (איור א')

משפך השיווק באינטרנט דומה; (איור ב') ללקוחות מוצעים מוצרים ללא תשלום עבור ביקור באתר שלך ואז מוזמנים לשהייה כדי לקבל תובנות לגבי המוצרים והשירותים האחרים שיש לך להציע. אין פה שום דבר מפחיד, לא נופלים לבור עמוק. רוב עסקי האינטרנט לא נותנים לך את ההזדמנות הזו, שכן אומרים לך שתגרוף אותה, אפילו כשאתה ישן; זה החור שאתה לא רוצה ליפול אליו.

קונספט המשפך נפלא כי ככל שאתה מטפס יותר פנימה, אתה לומד יותר על החברה ויתרונותיה; אתם גם בונים יחסים טובים יותר, קשר טוב יותר אחד עם השני.

איור א'

– Mice en Place = מוצר מוגמר

– תפוחים קמח סוכר תבלינים חמאת סיידר

– מערוך פחיות עוגות קולפן תפוח קורר

– הגדר קו ייצור עבור כל 20 הפשטידות

– מתלה תנור מחומם מראש

– אופים ב-370 מעלות

– מממ! פשטידות חמות, טוב!

איור ב'

– משפך = קשרי לקוחות = מכירות

– הציעו ללקוח משהו בחינם אולי תקליטור

– הצעת ניסיון חינם או זולה $1 – $10

– הצעה מיני קורס $100-$500

– תוכנית המשכיות 50-1k

– קופסה של דברים 500-2k

– עסקים, טוב!

בתיאבון

השף המופשט

התעניינתי בבישול לאחר ששף לקח עגבנייה וגילף אותה לתוך ורד יפה עבורי. זה היה הניצוץ הקטן שבאמת התחיל את הכל בשבילי והזניק אותי היישר לאמנויות הקולינריה. אז איך זה מסתדר עם שיווק באינטרנט? פשוט, אם אתה יכול לקחת מוצר גולמי, לעצב ולעצב אותו למוצר איכותי מוגמר; האינטרנט מחפש אותך. אם אתם נותנים שירות מכל סוג שהוא ומתעסקים יותר באיכות וטיפול בלקוחות ופחות בעשיית כסף מהיר; אז האינטרנט מחפש אותך.

אלן פרש מבישול ואוהב לחלוק את סיפורי מלחמה במטבח עם קוראיו וכל חבריו לבישול. האם תחומי עניין נוספים הם בהדפסי ג'יקלי על קנבס ומתיחה של קנבס זה תחביב.


Source by Alan D Weaver

About admin

Check Also

4 טיפים לצמצום עלויות מכולת

מי לא רוצה לחסוך כסף על מצרכים? הכסף שאנו מוציאים כדי להאכיל את משפחותינו הוא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.