מחקר מילות מפתח 101 – שימוש במחקר מילות מפתח לבניית העסק שלך

מהן מילות מפתח?

הדרך הטובה ביותר לענות על שאלה זו היא באמצעות דוגמה. נגיד שאני מחפשת מתכון לפשטידת אוכמניות. אני הולך למקום שרוב האנשים הולכים אליו כדי לחפש כמעט הכל, גוגל. אז מה אני הולך להקליד כדי לחפש? מתכון לפשטידה? אם אעשה את זה, גוגל הולכת לתת לי יותר מ-6,000,000 תוצאות, ומי יודע מתי אמצא מתכון לעוגת אוכמניות. מה לגבי אם אני מקליד "מתכון פאי אוכמניות". אני עובר מיותר מ-6,000,000 תוצאות ל-345,000. זה עדיין מספר גדול, אבל התוצאות מכוונות יותר למה שאני מחפש. המילים שאני מחפש, כמו "מתכון עוגת אוכמניות", הן מילות המפתח שאני מחפש. ככל שאתה מדויק יותר עם מילות המפתח שלך, כך יש לך סיכוי טוב יותר למצוא את מה שאתה מחפש.

מהו מחקר מילות מפתח?

זוכרים את החיפוש אחר הפשטידה? מחקר מילות מפתח שם אותך בצד השני של המשוואה. עכשיו, אתה לא מחפש משהו בגוגל, אלא חוקר מה אנשים אחרים מחפשים. עכשיו, אני לא אומר לך ש"מתכון עוגת אוכמניות" נותן לך 375,000 תוצאות. עכשיו אני אומר לכם שיש 33,100 חיפושים אחר "מתכון לפשטידת אוכמניות" מדי חודש. אני יכול גם לומר לך שעוצמת התחרות גבוהה מאוד עבור מילת המפתח הזו. זה חזק!

שימוש במחקר מילות מפתח כדי לבנות את העסק שלך.

אם לעסק שלך יש אתר, המטרה שלך היא להביא כמה שיותר אנשים לאתר הזה. כיצד מחקר מילות מפתח יכול לעזור לך לעשות זאת? המפתח הוא לוודא שאנשים שמחפשים את מה שיש לך להציע יוכלו למצוא את האתר שלך. שים את עצמך בנעלי הלקוחות הפוטנציאליים שלך. אילו הייתם, מה הייתם מקלידים בתקווה למצוא את המוצר שלכם. כאן אתה מתחיל. כעת, אתה חוקר וריאציות של המילה/מונח, ומונחים דומים שמישהו עשוי לחפש בזמן שהוא מחפש את המוצר או השירות שלך. דוגמה אמורה לעזור להסביר זאת. נניח שאני מוכר משקאות אנרגיה. הייתי חוקר את המונח "משקאות אנרגיה". זה מקום טוב להתחיל בו. הייתי חוקר "תוספי אנרגיה". מי עוד יכול לחפש אנרגיה? "אימון אתלטי". אני הולך לחקור את מילות המפתח שאני יכול לחשוב עליהן, ואת אלו שמקבלות את מירב החיפושים, ובעלות התחרות הנמוכה ביותר.


Source by Joe Malone

About admin

Check Also

4 טיפים לצמצום עלויות מכולת

מי לא רוצה לחסוך כסף על מצרכים? הכסף שאנו מוציאים כדי להאכיל את משפחותינו הוא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.