מהן תערובות עוגיות בצנצנת?

אולי שמעתם על מתכוני עוגיות בצנצנת ותוהים מה זה בכלל? הם פחות או יותר מה שהם נשמעים כמו! הם מכילים בדרך כלל את כל המרכיבים היבשים הדרושים להכנת אצווה של עוגיות. כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שסופקו על ידי המוכר, להוסיף כמה מרכיבים רטובים (למשל ביצה, מים וכו'), לאפות את התערובת והרי יש לכם עוגיות ביתיות טעימות! אתה יכול למצוא כמעט כל סוג של תערובת עוגיות, החל מהשוקולד-צ'יפס הפופולרי, ועד לביסקוטי חמוציות טעים.

אז איפה אפשר למצוא עוגיה בצנצנת?

בדרך כלל אתה יכול לחפש מגוון רחב באינטרנט, או להכין בעצמך. יש הרבה מתכונים המוצעים באינטרנט להכנת עוגיה בצנצנת משלך. אבל למי שלא רוצה להתעסק עם הטרחה של קניית החומרים, הגודל הנכון של הצנצנת, והעיצוב המתאים כדי לגרום לצנצנת להיראות טוב, פשוט לקנות עוגיות מוכנות מראש בצנצנת היא הדרך.

איזה סוג של עוגיה בצנצנת אני יכול למצוא?

עוגיה בצנצנת מעוטרת בדרך כלל, כאשר המרכיבים הכלולים בצנצנת ממוקמים אחד על השני כדי להעניק לה מראה כיפי יותר. המכסים של צנצנות הזכוכית יכולים להיות עם כל דבר, החל מחרוזים, חומר כיפי עטוף סביבם ו/או סרט קשור לפי הנושא של הצנצנת המסוימת. הצנצנות מגיעות בדרך כלל בצורות ובגדלים שונים, בהתאם לכמות העוגיות שתוכלו להשיג מהמתכון הכלול בצנצנת. לפעמים תקבלו צנצנת קטנה שיכולה להכיל רק את המרכיבים לכמות קטנה של עוגיות. פעמים אחרות תמצאו צנצנות הרבה יותר גדולות; אולי מספיק למספר קבוצות של עוגיות. הגדלים משתנים, בהתאם לצורך בעוגייה בצנצנת. עם זאת, המוכר בדרך כלל תמיד יכלול כמה עוגיות תיצור אצווה בצנצנת.

אם כבר מדברים על "צרכים" לעוגייה בצנצנת, הנה כמה רעיונות שונים לגבי איך אתה יכול להשתמש בהם. קודם כל, אולי תרצו רק עוגיות ביתיות טעימות לעצמכם! לחלופין, אולי תרצה לקנות כמה כי הם תופסים את העין שלך עם צנצנות הזכוכית המעוטרות שלהם. רעיון פופולרי נוסף לרכישת עוגיות בצנצנת היא העובדה שהם עושים טובות מסיבה נפלאות! הם בדרך כלל נוחים מאוד עם טווח מחירים ממוצע של $5 עד $10 לצנצנת. חנויות מקוונות ומוכרים רבים של עוגיות בצנצנת יכולים ליצור עיצוב לכל צנצנת לפי העדפתכם.

למה משמשות העוגיות בצנצנת?

לדוגמה, אם אתם זורקים בייבי שאוזר וברצונכם לתת עוגיות תוצרת בית בצנצנת כטובות מסיבה, המוכר יקשט את הצנצנות במראה של בייבי שאור כדי לתת להן את הטאץ' המיוחד הזה. רעיון נוסף הוא לתת אותם עבור הערכות מורים, או מתנות לחג. הם דרך נהדרת, זולה, לומר למישהו תודה. שלא לדבר על הם גם נראים נהדר!


Source by Wendy Kaehr

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.