מהי מלית לעוגיות?

מלית עוגיות היא שיטה לא חוקית ליצירת מכירות שותפים. שותפים שמשתמשים במלית לעוגיות מקווים לקבל עמלות על מכירות שלא ביצעו.

שווקים כמו ClickBank קיימים כדי לעזור לסוחרים לקדם מוצרים. הרעיון הוא שמשווק שותפים יקדם מוצר, ותמורת ההוצאות, הזמן והמאמץ שלו הסוחר נותן לו אחוז מהמכירה. ClickBank עושה כל מאמץ להגן על המאמץ של משווק השותפים. לקליקבנק יש מדיניות שאם צרכן מבקר באתר משווק שותפים ועוזב, השותף עדיין יקבל זיכוי על המכירה אם הצרכן יחזור לרכוש את המוצר תוך 60 יום. השותף יקבל אשראי אם הצרכן יבצע את הרכישה עד 60 יום לאחר יצירת הקשר הראשוני. זה מגן על השותף מאחר שצרכנים רבים אינם מבצעים רכישות בביקור הראשון.

ClickBank צריך לעקוב אחר הצרכן במשך 60 יום כדי לאכוף מדיניות זו. זה נעשה באמצעות עוגיה. עוגייה היא פיסת מידע המאוחסנת במחשב הצרכן. קובץ ה-cookie נכתב למחשב הצרכן בעת ​​גלישה באתר השותפים, ולוחצים על ה-"hoplink". העוגיה נשארת במחשב הצרכן למשך 60 יום. אם הצרכן יחזור וירכוש את המוצר, העוגייה נקראת והשותף המקורי מקבל קרדיט על המכירה.

הנוכחות של העוגייה היא שהובילה למלית עוגיות. הנחת היסוד היא לכתוב עוגיות קליקבנק במחשב המבקר ללא ידיעת המבקר. במקרה שאותו מבקר ירכוש מוצר תוך 60 יום, השותף יקבל קרדיט על מכירה.

לדוגמה, תארו לעצמכם תגובה בבלוג או פוסט בפורום שבו שותף הצליח להציב תג תמונה שמצביע על ההופלינק שלו. השותף רוצה שתגי התמונה יהיו בדפים עם כמויות גבוהות של תנועה. כל מבקר שיצפה בדף זה יראה תג תמונה שבור. מאחורי הקלעים, עוגיית ClickBank עם קוד השותפים נכתבה זה עתה למחשב המבקר. כל אתר אינטרנט עם תעבורה גבוהה יתאים. ככל שיותר אנשים יצפו בדף, כך ייכתבו יותר עוגיות. אם מישהו מהמבקרים הללו ירכוש את המוצר תוך 60 יום, השותף יקבל את הקרדיט על המכירה.

משווק השותפים פשוט צריך לשלוח ספאם לכמה שיותר אתרים עם תג התמונה שלו (או javascript מוקפץ או תג iframe). ככל שיותר אנשים יגיעו עם העוגייה שלו, כך הוא יקבל יותר מכירות.

כל תוכניות השותפים חשופות להונאה מסוג זה. ClickBank ומקומות שוק אחרים יאסרו על שותפים לנוהג זה. עם זאת, עשוי לחלוף זמן מה עד שההונאה תורגש. בנוסף, ממלאי עוגיות מוצאים אמצעים טובים יותר להסתיר את עקבותיהם.


Source by Daniel K. Smith

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.