לקשט את העוגה שלך עם כשרון

עוגות מספקות פינאלה טעים לאירועים הבלתי נשכחים והמשמחים ביותר בחיינו. אין זה פלא שלעתים קרובות אנו מחפשים טכניקות חדשות ומעניינות לעוגת קישוט כדי להפוך את האירועים הללו למיוחדים יותר.

ישנם אירועים רבים בהם עוגה היא חלק מהותי לחלוטין מהחגיגה. אם אתה לא הטיפוס היצירתי, אז בכל האמצעים ליצור מערכת יחסים עם עסק מאפייה טוב ומכובד בעיר שלך. לעובדים שם יהיו אינספור רעיונות לנושאים ולקישוט, ואתם יודעים שהעוגה תעשה כמו שצריך.

עם זאת, אם אתה רוצה להוסיף מגע אישי לעוגות שלך, קצת כשרון יצירתי הוא כל מה שצריך. החלטה על נושא ואז להישאר עקבי עם הפרטים (בין אם יש הרבה פרטים משוכללים או רק כמה נגיעות פשוטות) היא המפתח.

ליום הולדת של ילד, למשל, נושא פופולרי הוא חיות. אתה יכול לבחור כמה מהסוגים האהובים על הילד (כמו חיות משק או חיות ג'ונגל) ולקשט עם עוגות אכילות. סוג אכיל זה שימושי במיוחד לעוגות ילדים, מכיוון שאינך צריך להשקיע את הזמן והמאמץ שבדרך כלל תצטרך להסיר פריטים בלתי אכילים.

ניתן לקשט עוגת יום נישואין בצורה אלגנטית במיוחד. אתה יכול להשתמש בדראג'ים מכסף וזהב (כדורים מתכתיים קטנים הניתנים לאכילה בעת שימוש בקישוט) כדי ליצור עיצוב פשוט או לאיית מסר לבני הזוג. או נסה להשאיר את העוגה חשופה, עם רק אשכול של פרחים אכילים (כמו היביסקוס או ציפורנים) בפינה אחת.

ניסוי עם צבעי מאכל, צורות שונות ומיכלים ייחודיים להחזיק את העוגה. לדוגמה, עבור החבר שאוהב גינון, אתה יכול להמיר את מתכון העוגה שלך לקאפקייקס ולקנן כל תוחם מאפינס למיני סירי גינה. ניתן להפוך עוגה רגילה לפינוק רומנטי ליום האהבה על ידי גוון אדום (כמו עוגת קטיפה אדומה) ואפייה בתבנית בצורת לב.

לימי הולדת ציוני דרך כמו ה-50 או ה-60, תוכלו לאפות עוגת סדינים, לקשט כמו ספר ולכתוב זיכרונות מיוחדים בטעם של נושא "זה החיים שלכם". לחלופין, אתה יכול פשוט לאיית את מספר יום ההולדת בנרות, ספרינקים או לא.

מספר הנושאים, הרעיונות וטכניקות קישוט העוגה הם באמת אינסופיים. אתה רק צריך קצת סבלנות ודמיון גדול כדי באמת להחיות עוגה ולעשות למישהו את היום.


Source by Richard C Wells

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.