להתנגד לעלייה במשקל בחגים

החגים כבר כאן! ועם כל הפיתויים הגסטרונומיים של החגים, קל להיות המום. יש אנשים שפשוט יזרקו זהירות לרוח ויקבלו את העלייה הבלתי נמנעת במשקל. עם זאת, כפי שהרבה מחקרים מראים, יכולות להיות לכך השלכות מתמשכות. אתה עדיין לא בטוח אם אתה יכול להוריד את הקילוגרמים האלה או לא. קילו או שניים במהלך החגים עשויים להיות מינימליים. עלייה במשקל בחגים בשווי עשר שנים אמנם שווה ערך לעשרים פאונד. עכשיו אתה יכול להפסיק לתהות מאיפה כל המשקל הגיע. החל מעכשיו אתה יכול להתחיל לוודא שהחגים לא יתווספו יותר.

צפוי, לוח הזמנים של החגים שלך יהיה מלא במסיבות. זה אומר המון המון אוכל. מחקרים גילו שאנשים ממלאים את הצלחות שלהם באוכל לא משנה כמה גדולה הצלחת. אותו מחקר גם גילה שאנשים בדרך כלל מסיימים את מה שיש בצלחות שלהם. זה מתורגם לצריכה קלורית גבוהה משמעותית. מאכלי החגים מלאים בקלוריות. אתה יכול להתפשר על ידי בחירה ברע פחות. לעוגות דלעת יש 316 קלוריות לפרוסה בעוד שבחתיכת פאי פקאן יש 452 קלוריות. אם פאי פקאן הוא האהוב עליך, קח חצי פרוסה. כך תוכל ליהנות ממנו מבלי לשבור את תוכנית הדיאטה שלך.

היה אורח טוב ותביא משהו למסיבה. יין הוא כל כך צפוי. הביאו כמה מתאבנים במקום. בחר מזונות דלי קלוריות כמו כדורי מלון וקוקטייל שרימפס. חומוס וירקות הם גם בחירה טובה. אם כל שאר המאכלים במסיבה הם עתירי קלוריות, יהיה לכם מה לנשנש. אם אתם עורכים את המסיבה בבית, הימנעו מקישוטי אוכל. קערות של אגוזים וסוכריות ברחבי הבית יכולות להגביר את צריכת הקלוריות באופן דרמטי. במקום זאת, קשטו עם מאכלים שאינם אכילים כמו אצטרובלים, פוטפורי או נרות ריחניים.

החגים נראים כמו סבב אינסופי של מסיבות. למען האמת, ישנם ימים במהלך העונה שבהם אתה יכול לחזור לשגרה הרגילה שלך. כדי לשמור על המשקל שלך, אתה צריך לנצל את הימים האלה. זה יהיה לטובתך לשמור על לוח זמנים של כל המחויבויות החברתיות שלך. עשה כמה אימונים רציניים בימים רגילים. כמו כן, נסו לאכול קל. הגירעון הקלורי שלך בימים אלו יהיה הביטוח שלך מפני בולמוס אפשרי של מסיבות. אל תאפשר לאלכוהול להעיב על כושר השיפוט שלך. שתו מים מוגזים לאחר כל מנה של משקה אלכוהולי. זה מונע ממך להיות עצוב. זה גם יקצץ את הקלוריות שאתה יכול לקבל ממשקאות אלכוהוליים בלבד.

החגים מהנים וחגיגיים. לעולם לא יכולת להתרחק מהאוכל ומהמשקאות. מזעור השפעותיו על המשקל שלך, לעומת זאת, ניתן לניהול. אתה רק צריך להיות מודע למצבים אפשריים המובילים לעלייה במשקל. איך שומרים על מוטיבציה לעשות את זה? קַל. רק זכרו שהקילוגרמים הבודדים האלה אינם בלתי מזיקים כפי שחלקם עשויים לחשוב. במשך תקופה של שנים, הם מסתכמים. אז בהחלט עדיף לשים לב מוקדם כדי לא לסבול מהשפעות העלייה במשקל שנים מאוחר יותר. כן, הגוף והבריאות שלך יודו לך על כך.


Source by Mark Warrington

About admin

Check Also

עצור רמאי – למד את הדבר היחיד שיכול למנוע מהם להתקרר (זה קל כמו פאי)

כדי לעצור רמאי אתה חייב להיות קשוח. תפסיק את התהייה והניחוש השני בעצמך. אתה לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.