לגרום לגבר להתאהב – הדרך ללבו לא עוברת דרך הבטן

האם היית רוצה לגרום לגבר להתאהב בך? האם תרצה למצוא רומנטיקה וחיבה; נפש תאומה, חבר או בעל, ומאהב? כמובן שתעשה זאת. אנחנו יכולים לדון בזה ביחד. כך לגרום לגבר להתאהב.

זה לא טוב

רק תראה מה נשים עושות כדי למשוך גברים. הם מרגישים שהם צריכים לפלרטט בצורה מינית. הם מתלבשים כאילו הם מחפשים זרק; חברים עם הסדרי הטבות. מה היה קורה אם היית נראה ככה?

הוא יאבד לך כבוד

האם אתה רוצה שהוא יאהב אותך או את הגוף שלך? אם אתה רוצה לגרום לגבר להתאהב בך, אל תתלבש בצורה פרובוקטיבית.

אל תחלק עוגיות

זה כמו הסבתא שמחלקת עוגיות כל הזמן. הילדים אוהבים אותה. או שהם כן? אם היא תפסיק לחלק את העוגיות, האם הם עדיין היו מבקרים? היא לא יכולה לדעת. גרמת לגבר להתאהב בך, או שהוא רק מתעניין בסקס? אל תחלקו עוגיות (אל תעשו איתו יחסי מין) מלכתחילה, ותדעו בוודאות.

יותר טוב מעוגיות

מה יכול להיות טוב יותר מבישול ביתי? זו – אישה שיש לה חיים משלה. אם אתה מסוג האנשים שלא מפסיקים ללמוד, שמתעדכנים בחדשות, שנהנים מתחביבים, לאישיות שלך יהיו עומק וממד. אתה תהיה מעניין ויהיה לך מה להוסיף לשיחות. כך לגרום לגבר להתאהב.

יותר טוב מארוחת סטייק

הקדישו לו תשומת לב אישית חמה. תראה לו שאכפת לך. זה יכול לעשות הרבה במאמץ שלך לגרום לגבר להתאהב בך. חייך כשאתה רואה אותו; תן לו חיוך חם. שאל אותו על דברים שהוא אוהב. תעשה את הדברים שהוא נהנה. הדברים האלה יעזרו לגרום לגבר להתאהב.

זה יעצבן את הבטן שלו

אל תחשוב שאתה יכול לגרום לגבר להתאהב בך על ידי כך שתגרום לו לקנא. אל תשווה אותו למישהו חזק יותר, צעיר יותר, בכושר יותר או נראה טוב יותר. אם הוא מחליט להיות אתה החבר / בעל / מאהב / נפש תאומה על בסיס זה, אין לו הערכה עצמית.

סביר יותר שהוא יכעס ויפגע. זו לא הדרך ללבו. עצות טובות להיכרויות אומרות להימנע מאסטרטגיה זו. זו לא הדרך לגרום לגבר להתאהב.

דרך אחת ללבו היא דרך עיניו

תן לו משהו נחמד להסתכל עליו. זה לא אומר מחשוף. זה אומר לדאוג למראה החיצוני שלך. אם אתה רוצה לגרום לגבר להתאהב בך, וודא שאתה נראה הכי טוב שאתה כל הזמן. אל תצאו מהבית בבוקר בלי להסתכל במראה ולבצע את כל השינויים שאתם צריכים לעשות.

שיער, ביגוד ואיפור כולם חשובים. אם אינך בטוח מה נראה לך טוב, שאל חבר מהימן או איש מקצוע. אומרים שאי אפשר לשפוט ספר לפי הכריכה שלו, אבל אנשים עושים את זה כל הזמן. הפוך את הכיסוי שלך ליפה; זה יעזור לגרום לגבר להתאהב.

ארוחת הערב מוכנה

הגעת ללבו. עכשיו אתה יכול ליהנות משתה של אהבה וחיבה. מזל טוב.


Source by Tina L. Jones

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.