כרטיסי ביקור שוקולד: טיפים לגיוס כספים לחברות

גיוס כספים תאגידי הוא פעילות יצירתית וכרוכה בכישורי ניהול זמן מצוינים. חברות רבות מארגנות אירועי גיוס כספים כדי לתמוך במספר מטרות שהן מרגישות לגביהן מאוד ולהגביר את המודעות אליהן. על פי אומדן של Giving USA, 14.5 מיליארד דולר נאספו כתרומות תאגידים בשנת 2008. בין אם נאספים כספים עבור שירותי קהילה או תרומות לצדקה, כל דבר צריך להיות מתוכנן היטב. עבודת צוות חשובה מאוד גם להצלחת האירוע. חוץ מזה, אתה יכול להבטיח הצלחה גם על ידי הפצת דברים חדשניים, כמו עטים קלים, טי חברה או כרטיסי ביקור משוקולד במהלך האירוע.

כרטיסי ביקור שוקולד: החליטו על הדרישות שלכם

דרישה בסיסית לגיוס כספים תאגידי מוצלח היא קביעת יעדים במונחים של סכום הכסף שאתה מתכוון לאסוף. חשוב להגדיר יעדים קונקרטיים שכן זה מבטיח שהאירוע מאורגן כראוי. זה גם עוזר בהרכבת משאבים הדרושים לגיוס כספים. הגדרת יעדים כוללת גם לזכור את העלויות הנסתרות של תהליך גיוס הכספים. עלויות נסתרות עשויות לכלול חומר התקנה ואת הפרסים שיוענק.

כרטיסי ביקור שוקולד: היכונו היטב

ודאו שיש לכם זמן מספיק להתכונן לאירוע. החלט על תוכנית גיוס הכספים שלך מוקדם מספיק כדי להבטיח שיש לך זמן לנהל הכל כמו שצריך. הדבר עשוי להיות כרוך בפרסום האירוע, איסוף חומרים והחלטה על העובדים שיסייעו במהלך האירוע. פרסם על האירוע במרכזים קהילתיים, בתי ספר ומקומות ציבוריים אחרים כדי למקסם את גביית הכספים.

כרטיסי ביקור שוקולד: שמור על מוטיבציה

כדי להבטיח שאירוע ההתרמה יצליח, חיוני לשמור על מוטיבציה גבוהה בצוות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להציע תמריצים לכל המעורבים. קבעו תזמונים להפסקות ובמקרה שהאירוע יימתח, וודאו שתוכלו להחליף את העובדים העייפים כדי למנוע עייפות. שמרו על תקשורת ברורה ופתוחה כדי להבטיח שקיפות במהלך ואחרי האירוע. אנשים צריכים לדעת כמה נאסף ולאן זה הולך. חוסר מוטיבציה עלול לקלקל את תדמית החברה.

כרטיסי ביקור שוקולד: יש הרבה אפשרויות

לבסוף, אם אתה מתכוון למכור או למכור פריטים במכירה פומבית כדי לגייס כספים, הצג מגוון רחב של פריטים. למשל, לאירועים ידידותיים למשפחות, ניתן למכור צעצועים או בתי בובות. דברים מסוימים מתאימים לכל סוגי האירועים, ואלה כוללים מאכלים כמו שוקולדים. הצעת כרטיסי ביקור משוקולד, למשל, יכולה להיות רעיון מרגש וחדשני ויכולה להגדיל את מאגר הכספים שלך. אם אתה מרגיש מסוקרן מהרעיון להשתמש בכרטיסי ביקור (עשויים משוקולדים בלגיים מובחרים) לגיוס כספים, צור קשר עם ChocolateFavorWorld.com.


Source by Alice M Shown

About admin

Check Also

קשה לדמיין עולם ללא שוקולד!

שוקולד שינה את חייהם של מיליארדי אנשים מאז שהתגלה לראשונה. הוא מגיע מפולי הקקאו שגילו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.