יתרונות וחסרונות של דיאטת העוגיות

אתה עשוי להיות מופתע מהמחשבה על עוגיות, כמו שהפרסומת מציגה את הדגמים שלה, כדי להשיל מעליהן, ואם זה באמת קרה, איזו דרך טעימה להפליא לעצב!

עם זאת, דיווחים בשוק על חולי בלוטת התריס בעקבות דיאטת העוגיות שנוצרה על ידי ד"ר סיגל מצביעים על כך שאנשים אלה עם הפרעות חמורות הקשורות למשקל עלולים לרדת במשקל על ידי היצמדות לשיטת ביסקוויט פשוטה וקלה לעיכול.

נראה כי כל הוליווד מוקסמת מדיאטת העוגיות שטוענת שניתן להשיל כמות משמעותית של משקל על ידי כך (30 קילו ב-8 שבועות) – מספיק כדי להעניק לה מעריץ פנטסטי כמו שאף תוכנית דיאטה אחרת לא הייתה עד היום. נהנו.

אחרי הכל, רוב האנשים שניתנה להם הזדמנות להיות ילדים בנפשם ישמחו להחליף קניות בתכלילים תזונתיים סטנדרטיים ולבשל ארוחות רגילות, לטובת פינוק כמו עוגיות.

בנוסף, כאשר תוכנית כמו זו מזכירה ירידה במשקל של מינימום 15 פאונד עד 30 פאונד בחודש, מה שעלול להפוך מקרה השמנת יתר גבולי לאדם ממוצע פחות התוצאות הכואבות והיקרות שהושגו בשיטות כמו שאיבת שומן באמצעות טיפול בלייזר או אפילו היפנוזה, זה נשמע אטרקטיבי.

כסקירה כללית בסיסית, דיאטת העוגיות כוללת אכילת צורה דלת קלוריות זו של ביסקוויטים ידידותיים לתזונה הכוללת 150 קלוריות עם 5 גרם חלבון ו-25 גרם פחמימות לתערובת המכילה 8 גרם סוכר ל-4 סיבים. לפיכך, לא רק שהם תחליפי ארוחה מצוינים לחיתוך קלוריות אלא מכיוון שהם גם זמינים בטעמים רבים, החל משוקולד צ'יפס ועד שיבולת שועל בשילוב עם מגוון צימוקים ולימון, הם מכילים את הוויטמינים והמינרלים החיוניים לכל מי שמחפש פרו- מעדן ביסקוויט חיטה במקום קמח מזוקק סטנדרטי ותוספים. העוגיות הללו מועשרות בחלב, ביצים וסויה כדי לספק טוב בריא לאנשים שרוצים לרדת במשקל.

עם זאת, יוצרו מדגיש כי יש להשתמש בעוגיות אלו כחלק מתוכנית דיאטה דלת קלוריות, אשר יש לשלב אותה עם שגרת פעילות גופנית קבועה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. לפיכך, הקלוריות המוגבלות המומלצות לאנשים הבוחרים בדיאטת עוגיות במקום מזון רגיל הן שפועלות לירידה מהירה במשקל.

החסרונות של דיאטת העוגיות כוללים תגובות אלרגיות לאלה שאינם סובלניים לחיטה וספירת סויה ניכרת שאינה מומלצת לגברים. כמו כן, רופאים ממליצים לא לוותר על הטוב של ארוחות רגילות עבור כל מספר של עוגיות, מה שעלול לאלץ אותך להפסיד על רכיבי תזונה חיוניים. (4 עוגיות היא הצריכה היומית המומלצת לדיאטה). אלו מכילים גם מדכאי תיאבון בכמויות משמעותיות בטעמי הקוקוס, השוקולד והצימוקים וניתן לרכוש אותם רק בחנויות נבחרות, למשל מרפאות להורדת שומן (5 ממוקמות בפלורידה ואחת ממוקמת במונטריאול), וזה חיסרון גדול מכיוון שהוא מגביל. גישה לאופנועי ההרזיה המופלאים הללו עבור מי שיכולים להרשות לעצמם את תוכנית הרזיה של $400 לחודש שהם חלק ממנה.

מהצד החיובי, טעם שיבולת שועל בתוספת צימוקים הוא טעם נהדר ובחירה מגניבה עבור דיאטנים, שמעולם לא אכל פינוק כל כך טעים דרך אפשרויות הרזיה. הוא מורכב מ-800 קלוריות ובכך ממלא את הצורך של הגוף לרדת במשקל במהירות מבלי להתפשר על הרגלי אכילה קבועים שכן הוא מיועד לעבוד לפרקי זמן קצרים לצרכי הרזיה ספציפיים.


Source by Shannen Lee

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.