טיפים שכדאי לעקוב אחר השימוש ברשת פרטית וירטואלית

VPN או רשת פרטית וירטואלית מרחיבה רשת פרטית מסוימת על פני הרשת הציבורית וזה כולל את האינטרנט. זה גם מאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל את הנתונים ברחבי הרשתות הציבוריות והרשתות המשותפות. זה נעשה כאילו הם התקני מחשוב והמכשירים האלה מחוברים לרשת הפרטית. VPN נוצר בעצם על ידי יצירת חיבור נקודה לנקודה על ידי שימוש בחיבורים ייעודיים שונים, הצפנת תעבורה ופרוטוקולי מנהור. זה בעצם דומה מאוד ל-WAN שאפשר לקרוא לו גם כרשת מרחב רחבה. עליך לעקוב אחר הטיפים הבאים כדי להיות משתמש בטוח ב-VPN.

• חומת האש שלך צריכה להיות פועלת

זה יכול להישמע קצת קשה וטריוויאלי. עם זאת, חומת אש צריכה להיות פועלת בכל פעם וזה לא משנה אם אתה משתמש ב-VPN או לא, חומת האש חייבת להיות פועלת 24 שעות ביממה.

• עליך להישאר בסתר

אנשים רבים בימינו תמיד שוכחים שהדפדפן שלהם יכול לתת כמות עצומה של מידע אישי. זה קורה בעיקר כאשר המשתמש אינו משתמש במצב גלישה בסתר או במצב מאובטח בזמן השימוש באתר. ישנם גם אתרים מסוימים המודיעים למשתמש לעבור בסתר כאשר הוא אינו מאובטח ואתה כמשתמש חייב לשים לב לכך.

• השבת את כל שירותי המיקום הגיאוגרפי

רבים מאיתנו משתמשים בסמארטפונים ובטאבלטים לשימוש יומיומי כמו פייסבוק ויוטיוב. כל אלה שבעצם רוצים להשתמש בכל המכשירים האלה צריכים להיזהר מכל שירותי המיקום הגיאוגרפי ו

• נהל את כל העוגיות שלך

בימים אלה אף אחד בחיים העמוסים שלו או שלה לא שם לב לעוגיות. עם זאת, עוגיות אלו נמצאות כמעט בכל מקום וקובצי cookie אלו מנסים לעתים קרובות לשפר את הגלישה החוזרת באינטרנט. קובצי Cookie אלה יכולים מאוד להפוך ולשנות לתסריטי מעקב שונים ואלה יכולים לנטר את הפעילות שלך כמו גם את מידע הרשת.

• ה-VPN על גבי TOR

TOR הוא כנראה עניין גדול מאוד כאשר הטכנולוגיה הספציפית הזו יצאה, וגם רבים מאיתנו השתמשו בדפדפן TOR זה כדי להשתמש בפייסבוק בעבודה. אתה יכול גם לסמוך על ה-TOR בעצמך. זה פתרון מצוין וגם קוד פתוח שזמין לכל הפלטפורמות. זה אחד הדברים שחשוב לזכור.


Source by Achal Mehrotra

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.