הסרת כתמי ציפוי על השטיח שלך

מה זה יום הולדת בלי עוגת יום הולדת, נכון? אין ספק שעוגה טעימה וטעימה לחגוג יום הולדת באמת משלימה את כל האירוע. עוגות טעימות ואחד החלקים האהובים בעוגה שאנשים נהנים מהם הוא הדובדבן.

אנשים צעירים ומבוגרים כאחד אוהבים פשוט לקחת קצת דובדבן בעזרת האצבעות ולאכול אותו. אבל זה המקום שבו כמה בעיות ניקוי יכולות לקרות. לפעמים, בזמן שאתם עסוקים בלשעשע את האורחים והמבקרים שלכם, ייתכן שלא תשימו לב שייתכן שילדיכם שיחקו עם הדובדבן ובטעות מרחו אותו על כל השטיח שלכם.

זה יכול להיות מצב קשה להיות בו שכן כתמי ציפוי יכולים להיות מאוד קשים להסרה. למרבה המזל, הכנתי מדריך שתוכלו להשתמש בו עם בעיית הניקוי הזו. אם אי פעם אתה מתמודד עם כתם דובדבן על השטיח שלך, פשוט עקוב אחר השלבים המודגשים להלן.

• הסר כל חלקיקי מזון זרים על השטיח מיד ברגע שאתה מבין מה קרה. מסירים בזהירות את עודפי הציפוי באמצעות סכין קהה ומגרדים אותו באיטיות. עשה זאת לאט ובזהירות מכיוון שאתה לא רוצה לפזר עוד דובדבן על השטיח.

• כעת תצטרכו להכין תמיסת ניקוי לכתם שנותר מאחור. לשם כך תזדקקו לבקבוק ספריי, כפית נוזל שטיפת כלים שאתם משתמשים בו בדרך כלל וכוס מים חמימים. מערבבים את שני המרכיבים האחרונים יחד וממיסים לחלוטין את נוזל שטיפת הכלים במים. לאחר מכן, הנח את התערובת שהתקבלה בתוך בקבוק הריסוס הריק.

• רססו את האזור הפגוע של השטיח בתמיסת הניקוי שזה עתה הכנתם. אפשר לתמיסה להשרות את הכתם כחמש דקות לפני שתמשיך לשלב הבא.

• קח פיסת בד לבן נקי וספג בזהירות את האזור. כתם הדובדבן יהפוך לבהיר יותר ויותר ככל שתמשיך לספוג. זה מסמל שהתהליך עובד. פשוט תמשיך לעשות זאת עד שכל כתם הדובדבן ייעלם. זה אולי לא ייפטר מהכתם באופן מיידי אבל די מהר כל הכתם יוסר.

• קח כוס מים נקיים ולאחר מכן שטפו את האזור בו היה בעבר כתם הדובדבן. זה מסייע לשטוף כל שאריות שעלולות להישאר מאחור. השתמש בוואק רטוב/יבש כדי לייבש הכל ועכשיו השטיח שלך יהיה כמו חדש.


Source by Johnny D Sol

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.