המקורות הכי לא בריאים של פחמימות על הפלנטה

הבעיה היא שיש שני סוגים שונים של פחמימות. יש פחמימות "מורכבות", ויש פחמימות "פשוטות". פחמימות מורכבות נחשבות לבריאות יותר מפחמימות פשוטות, מכיוון שהן נמצאות לרוב במזונות כמו לחם ארוחה מלאה, פסטה, אורז, ירקות שורש תפוחי אדמה וכו'. פחמימות פשוטות נמצאות במזון זבל מעובד, משקאות תוססים, קינוחים וכו'. , הרבה יותר לא בריא ומסיבה זו הנה הצצה לארבעה מהמקורות הגרועים ביותר שניתן להעלות על הדעת.

בייגלס – בייגלים עשויים מקמח לבן מעובד ולעיתים קרובות מכילים מרכיבים מלאכותיים אחרים, חומרי טעם וריח וחומרים משמרים, מה שהופך אותם לעייפים וקשים לעיכול. לא רק זה, אלא שהם גם עשירים מאוד בקלוריות, עם בייגל בגודל ממוצע המכיל כ-300 קלוריות ומכיל למעלה מ-50 גרם פחמימות. כאשר אתה מתחשב גם בעובדה שלעיתים קרובות בייגלס מכוסים במזונות אחרים עשירים בקלוריות כגון גבינה מוקרמת וכו', יש לך לעצמך חטיף קלורי מאוד.

פריכיות גבינה – פריכיות גבינה הן עוד דוגמה מצוינת למזון עתיר קלוריות ודל בתזונה. למעשה, לקרוא להם דלים בתזונה זה להיות די נדיב. למען האמת, מזונות אלו אינם מכילים כמעט ערך תזונתי כלל. הם מעובדים עם קמח לבן, והם מלאים לחלוטין בכימיקלים מלאכותיים כגון תוספים, חומרי טעם וריח, צבעים וחומרים משמרים. הם מכילים גם סירופ תירס עתיר פרוקטוז, שהוא תמיסת סירופ סוכר שמתקבלת מתירס, שנמצא כלא בריא לגוף האדם. חטיפים אלה עשירים בקלוריות, עשירים בשומן, עשירים בפחמימות ודלים בתזונה, אז הישארו נקיים.

מאפים – מאפים כמו מאפים (עוגות, לחמניות, פשטידות, מאפים, פרוסות אפויות וכו') מכילים כל מה שלא בריא באוכל. הם עשירים בקמח לבן מעובד, המאפה מכיל חמאה או שומן מן החי, והמלית לרוב עשירה בסוכר. כל דבר עם קרום מאפה או תוספת לא טוב עבורך מכיוון שהערך התזונתי הוא מינימלי, ותכולת השומן והפחמימות היא לרוב גבוהה מאוד.

שוקולד חלב – שוקולד חלב הוא דוגמה נוספת למאכל שיש לצרוך רק כפינוק קטן מדי פעם, כי הוא אכן נוטה לטעמו די נחמד. שוקולד חלב מכיל חלב, שמנת ומוצרי חלב שכבר עתה בסוכר. שלב את זה עם העובדה שהשוקולד מכיל גם שומנים וסוכרים, ויש לך חטיף מאוד לא בריא. אתה כמובן יכול לפנק את עצמך מדי פעם בחתיכה או שתיים, אבל בר או שניים מבקשים צרות.


Source by Andrew Jowett

About admin

Check Also

רעיונות למתכון לעוגת יום הולדת יכולים להביא שמחה לכולם

רעיונות למתכונים לעוגת יום הולדת עשויים להיות ידועים בשימוש בערוצים שונים כמו אלה שיגיעו ממספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.