המפתחות ליצירת מסיבת חג ללא מתח

אני אוהב חגים מכל הסוגים. כל תירוץ להתאסף עם המשפחה והחברים שלי וליהנות מאוכל נהדר, פינוקים מתוקים, לשחק משחקים ובאופן כללי לחגוג זה בסדר מבחינתי! אנחנו באמצע אוגוסט כרגע, אבל אני כבר סופר לאחור ליום העבודה ולליל כל הקדושים.

אולי תחשבו שזה מוזר שאני מסתכל כל כך רחוק אל העתיד, אבל זה אחד המפתחות העיקריים למסיבה מוצלחת: נסו לתכנן מראש. מסיבות מיועדות לבילוי טוב, נכון? אז למה שתגדיר את עצמך ללחץ על ידי השארת הכל לרגע האחרון?

אם אתה קצת פריק מסודר, אז אתה צריך לנסות לעשות ניקוי עמוק של שבועיים מראש, כך שכל מה שאתה צריך זה "טאצ' אפ", בימים שלפני. לחלופין, אם זה לא אפשרי, הקפד לנקות בהדרגה. השאר את המטבח ואת חדר האמבטיה הראשי עד האחרון, שכן אלו הם האזורים שנוטים להתלכלך במהירות.

תקציב בעלויות עבור ציוד למסיבה לפני הרגע האחרון! אני שונא להכות בזמנים הקשים, אבל רובנו לא יכולים להרשות לעצמם לערוך מסיבה גדולה ללא תכנון הולם. בשבועות שלפני המסיבה, הקפד להכין רשימה של מה שאתה רוצה להגיש ולאחר מכן לצפות במודעות למכירות. היה מוכן לעשות קניות וללכת לחנויות שונות.

ערכו תקציב משפחתי, והוסיפו עלויות משוערות למסיבה בהוצאות לאותו חודש. אם אתה צריך לחסוך באכילה בחוץ או בקניית נעליים חדשות, זה מה שאתה צריך לעשות. אבל היי, לפחות יש לך למה לצפות בלי הלחץ שנובע מהוצאות יתר.

שקול לעשות את המסיבה. כך, אם יש לכם מנה מיוחדת, תוכלו למקד את כל האנרגיה שלכם באוכל המסוים הזה, והאורחים יכולים למלא את השאר. אולי תרצו גם לספק קינוח מהנה, כמו עוגה ייחודית בנושא החג, אבל במקום לדאוג לאפיה, תוכלו להזמין אותה במיוחד ממאפייה, מה ששוב ממזער את העבודה והלחץ שלכם.

אני ממליץ בחום לעשות איזושהי הזמנה רשמית, שכן הזמנות מפה לאוזן נוטות להישכח. אבל חלק מהאתרים מאפשרים לך ליצור הזמנה משלך בדואר האלקטרוני, שעשויה להיות אופציה טובה אם אתה לא רוצה להסתבך עם בולים ומעטפות וכל זה.

המשפחה שלי לא צורכת אלכוהול, וגם רוב החברים שלנו לא, אבל אם אתה מתכנן להגיש משקאות אלכוהוליים, אתה צריך להיות בטוח שנעשו סידורים שאנשים יגיעו הביתה בשלום או יישארו בביתך עד כל ההשפעות הפוטנציאליות של השתייה פגו.

בנאדם, ליל כל הקדושים פשוט לא יכול להגיע בקרוב מספיק! בואו לקבל פיצוח!


Source by Art Gib

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.