היסטוריה קצרה של צנצנת העוגיות

מקורן של צנצנות העוגיות החל בבריטניה. המכונה לראשונה צנצנות ביסקוויטים, השימוש הראשון בהן החל בסוף המאה ה-18. צנצנות העוגיות המוקדמות הללו שנמצאו בדרך כלל בחנויות מכולת היו עשויות בדרך כלל מזכוכית עם מכסי מתכת. הסוגים המוקדמים יותר היו צורות גלילים עם עיטור צבוע פרחים או עלים. רק בשנת 1930 כלי האבן הפכו לחומר השולט בצנצנות עוגיות אמריקאיות.

צנצנת העוגיות הקרמיקה הראשונה נוצרה בחברת Brush Pottery ב-Zanesville, אוהיו. הצנצנת הירוקה הזו עם השם "Cookies" בחזית, התחילה טרנד בו סומנו המילים "Brush USA" על כל הצנצנות שלהם. מאז (שנות ה-30), יוצרו מגוון עוגיות בצורות שונות ומייצגות דמויות אינטלקטואליות שונות. התקופה הבולטת ביותר של ייצור צנצנות עוגיות הייתה בין 1940 ל-1970.

מסגנונות אספנים עם צנצנות עוגיות וינטג' מסוג קוקה קולה ועד סוגי חגים, מבחר גדול של צנצנות עוגיות זמין עבור כל אחד בחייכם. עם סוגי בעלי חיים הממחישים חזירים, דובים, פרות, תרנגולים וחתולים, רק אם להזכיר כמה, המגוון הרחב של צנצנות מאפשר לכל אחד למצוא אחד שמתאים להעדפותיו האישיות.

צנצנות עוגיות מסוג אופי פופולריות גם בסגנונות פו הדוב ובטי בופ. הווריאציות המתמשכות של צנצנות מאפשרות היבט של אספן לקרמיקה. עם מבחר גדול של צנצנות, רבים החלו ליצור אוסף של סוגים ספציפיים של צנצנות עוגיות. ההיבט המהנה הזה של איסוף משהו שונה הופך את תעשיית צנצנות העוגיות להרבה יותר מוצלחת ממה שחשבו פעם.

ערכות נושא פופולריות של צנצנות עוגיות וכלי מטבח:

  • בעלי חיים כמו צפרדע, תרנגול, פרה, כלב, חתול, חזיר, דוב, דג, נמר
  • דמויות כמו סנופי, גארפילד, צבי הנינג'ה המתבגרים, בטי בופ, חבובות, הפלינסטון וסקובי דו
  • מותגים פופולריים כמו קוקה קולה, דיסני או האחים וורנר.

Source by Sarah Freeland

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.