הורים, בחרו את בניכם

לפני כמה ימים אחד התלמידים שלי אמר לי שזה יום ההולדת שלו. עשיתי לו היי פייב ובירכתי אותו. חיוך ביישן התגנב לאיטו על פניו כפי שניתן לצפות לנער מתבגר שעדיין מנסה להיות מאצ'ו. זה היה אירוע חגיגי משמח ושמחתי בשבילו. נראה היה שגם הוא שמח עד ששאלתי אותו איזה סוג של עוגת יום הולדת הוא הולך לקבל.

הוא אמר לי שהוא לא אוכל שום עוגה. שאלתי למה, וכשהחיוך שלו נעלם מזמן, הוא אמר לי שאמא שלו יוצאת עם החבר שלה במקום. הרגשתי כל כך עצוב וכל כך חסר אונים כי לא יכולתי לעשות דבר כדי לתקן את זה. כל מה שיכולתי לעשות זה לתת לילד חיבוק, להגיד לו שאני מצטער ואז לנסות להיות המורה הכי טוב שהיה לילד הזה אי פעם!

הורים, אני כן יודע שלכולנו מגיע לקבל קצת זמן בחיינו מבלי שכל האחריות ההורית תמשוך לנו בשרוולים. אבל, אני גם מאמין לחלוטין שללא קשר לכל מה שקורה בחיינו, זו עדיין החלטה טובה יותר לבחור בילדים שלנו על פני כל דבר אחר שמנסה לדחוף את דרכו לצלחות שלנו באותו לילה של ימי ההולדת של ילדינו.

בואו נפנה קצת מקום בצלחות שלנו לעוגת יום ההולדת הטעימה ההיא ולחגיגה המופלאה ההיא עם הגברים הקטנים שלנו, הבנים שלנו. בואו לקבל את העוגה הכי טעימה שנוכל למצוא וליצור כמה זיכרונות טעימים עם הבנים שלנו. אני יותר מרצון ויותר משמח לאכול עוגה טעימה עם הבן שלי, ואני בטוח שגם אתה, נכון? אז בואו לא ניתן לדייטים להפריע, בסדר?

עכשיו, כמו שסבא שלי תמיד אמר, "לכו תלמדו, תובילו ופתחו את הדרך לעולם טוב יותר עבור כולנו. זכרו, אל תתנו לחיים להפריע לבחור את בנכם ביום ההולדת שלו. ושוב ההורים, תודה מראש על כל מה שאתה עושה, וכל מה שאתה תעשה…


Source by Daniel Blanchard

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.