הבנת תסמינים של הפרעות עיכול וכיצד ניתן להפוך אותם

תסמינים של בעיות עיכול כמעט הפכו להקלה קומית בפרסומות בטלוויזיה. אנשים גיהוקים, תופסים את החזה שלהם ושרים יחד עם ג'ינגלים חמודים של אלקה-סלצר יצרו את האשליה שבעיות עיכול זה לא רק נורמלי, אלא מצחיק. עם זאת, אין שום דבר הומוריסטי בהפרעות עיכול או בסימפטומים שלה.

כאשר מישהו מתלונן על הפרעות עיכול, זה יכול להשתנות מהחלק העליון של מערכת העיכול ועד לתחתית. אנשים עשויים להתלונן על ריפלוקס, חומצה בגרון, כאבי בטן, התנפחות בטן, כאבי גזים ולבסוף, שלשולים. באופן מובן, מאחר שלא רוצה לסבול את הסימפטומים הלא נוחים הללו, אדם מגיע לתרופות ללא מרשם כדי להרגיע את אי הנוחות.

היחס הנונשלנטי הזה באשר לחומרת הפרעות העיכול מצד מפרסמים, יחד עם הזמינות של תרופות עצמיות בקלות עם מוצרי OTC, משתלבים כדי ליצור את הסערה המושלמת בבריאותו של אדם. אם אדם מחשיב סימפטומים של הפרעות עיכול כחלק טבעי מהחיים, וקיים טיפול זמני להפחתת אי הנוחות, אין רצון להגיע ללב הבעיה.

אז מה בעצם הבעיה שגורמת לכך שמוצרי נוגדי חומצה הם אחת התעשיות הרווחיות ביותר? יש כמה תיאוריות שצריך לקחת בחשבון:

אכילת יתר

אחד המבשרים הברורים ביותר להפרעות עיכול, בהיעדר בעיות רפואיות אחרות, הוא זה של אכילת יתר. החברה צומחת בקצב מדאיג. הייתה תקופה שאנשים בלעו מזונות אמיתיים, כאלה שנמצאו על הקירות החיצוניים של חנויות מכולת. בשר, תוצרת טרייה ומוצרי חלב היו ארוחות רגילות ובישלו בבית. כיום, רשתות מזון מהיר נמצאות בכל מקום, עבור אותם אנשים בקצב מהיר הזקוקים לארוחה בריצה. מאכלי נוחות בקופסה נזרקים למיקרוגל לארוחת ערב תוך דקות. המסעדות מציעות מתאבנים, מנות עיקריות גדולות וקינוחים. בכל מקום שמסתכלים, אנשים צורכים הרבה יותר בישיבה אחת ממה שמערכת העיכול שלהם יכולה להתמודד. נראה שאנשים אוכלים בשביל ההנאה ולא כדי לרסן את הרעב. הגוף שלנו למעשה די מסוגל לומר לנו מתי הם רעבים (הבטן הנוהמת) וכן מתי הם נדחקו לקצה גבול היכולת שלהם (עיכול).

תזונה לא בריאה ואי סבילות למזון

צריכה מתמשכת של מזונות לא בריאים, כמו חטיפים ומשקאות מוגזים, גבה גם מחיר מגוף האדם. צריך להבין שהמוצרים האלה אינם בעצם מזון, וגם הגוף שלנו לא יודע מה לעשות איתם. בין אם אדם למעשה אינו סובלני למזונות מסוימים או שהוא צורך מזון מת המעצבן את רירית המעי, הפסקת אכילת המוצרים הללו היא הדרך היחידה להרגיע את המעיים כדי להתחיל להחלים מבפנים. רוב האנשים ראו איך קולה יכולה לנקות אגורה. דמיינו את ההשפעה שיש למשקה הזה על דפנות המעיים לאורך זמן. תסמינים של הפרעות עיכול הם הדרך של הגוף להודיע ​​לאדם שאינו יכול לעכל או לעבד מזונות אלו.

תסמינים של קשיי עיכול הנגרמים מחוסר עיכול

הבעיה האירונית עם הפרעות עיכול היא שאנשים משתמשים בסותרי חומצה כדי להקל על תסמינים אשר בתורם מפחיתים את כמות חומצת הקיבה הדרושה לעיכול מזון. עם הזמן, מחזור זה של אי-עיכול מזון גורם לתסמינים חמורים בהרבה מהפרעות עיכול, זה יכול להשפיע על כל המערכת החיסונית של הגוף מכיוון שתזונה ממזונות ותוספי מזון אינה מסוגלת להיספג כראוי, כאשר מערכת העיכול בתנופה מתמדת.

אם יש לך קלקול קיבה מתמשך, חשוב שתבדקי תחילה על ידי הרופא שלך כדי לשלול כל גורם אפשרי אחר לאי הנוחות שלך. אם לא נמצאה בעיה אחרת, הגיע הזמן להתחיל לבדוק מה ואיך אתה אוכל. אכילה רק כשרעבים, הפסקת אכילת יתר, צריכת מזונות טבעיים שגופך יכול לשחזר ממנו תזונה ולאפשר לרמות חומצת הקיבה לחזור לקדמותו אמורים להפחית את הסימפטומים של הפרעות עיכול תוך זמן קצר מאוד.


Source by Ruth R Lay

About admin

Check Also

האם זה יהיה בריא להפחית את צריכת המזון כדי לרדת במשקל?

בזמן שאתם מתכוננים לרדת במשקל, הדבר הראשון שסביר מאוד שעולה לכם בראש הוא להפחית את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.