האם זה יהיה בריא להפחית את צריכת המזון כדי לרדת במשקל?

בזמן שאתם מתכוננים לרדת במשקל, הדבר הראשון שסביר מאוד שעולה לכם בראש הוא להפחית את כמות המזון שאתם צורכים. בדרך כלל, זו שיטה שפויה אחרי הכל, המרכיב העיקרי לירידה במשקל הוא צריכת פחות קלוריות ממה שאתה שורף. למרות זאת, כאשר אתה מפחית את צריכת המזון שלך, וודא שאתה שומר על המזונות הבריאים תוך הסרת אלה שפחות מזינים. כמו כן, אל תקצץ בכמות מוגזמת אחרת אתה עלול להסתכן בבעיות בריאותיות.

צריכה נכונה של קלוריות:

עד כמה שזה נראה קל, הפחתת המשקל שלך מתמקדת בקלוריות שאתה לוקח לעומת הקלוריות שאתה שורף. בהתבסס על המחקר המדעי, אתה צריך להיות במחסור קלורי כדי להפחית במשקל. המשמעות היא שיש לך פחות קלוריות ממה שהגוף שלך מנצל, ולכן הוא שואב אנרגיה מתאי אחסון שומן. כדי להשיל קילוגרם אחד בשבוע, אתה צריך ליצור מחסור של 500 קלוריות. זה יכול להיעשות על ידי קיצוץ בצריכת הקלוריות שלך או הוספת פעילות נוספת לשגרה שלך או שאתה יכול לעשות את שניהם באותה מידה.

מזונות להשאיר:

כאשר מפחיתים את צריכת המזון, אל תעשה זאת באופן אקראי. מספר מזונות מספקים לגוף שלך חומרים מזינים חיוניים, בעוד שחלקם חסרים כל ערך תזונתי. ההנחיה התזונתית מציעה, קלוריות משומנים מוצקים כמו גם סוכרים נוספים נוטים להיות קשורים לבעיה מסוימת, ומוסיפים כמעט 800 קלוריות לתזונה הממוצעת. אלה אמורים להיות הראשונים להפחית מתוכנית הדיאטה שלך. היפטר מפיצה, ממתקים עתירי שומן, גבינה, נקניקיות, בייקון וכן תפוחי אדמה מטוגנים, שהם חלק מהמקורות הגדולים ביותר של שומנים מוצקים בתוכנית הדיאטה. באשר לסוכרים נוספים, המקורות הגדולים ביותר הם משקאות אנרגיה, קינוחים ממותקים, משקאות מוגזים, קוקטיילי פירות וממתקים, ובכך להפחית גם את אלה. לפי ההמלצות, ללא ספק גם דגנים מזוקקים מהווים בעיה, אז הימנעו מאורז, לחם לבן, פסטה וקרקרים.

מזונות לשמירה:

קיצוץ במזונות מסוימים יעשה לגוף שלך הרבה יותר נזק מתועלת. ההנחיות בדרך כלל מייעצות לא רק להמשיך לצרוך ירקות ופירות, אלא גם לשפר את השימוש בתוצרת של צבעים רבים. ההנחיות ממליצות גם לשמור או להעלות את השימוש במוצרי חלב מלאים או דלי שומן ובמאכלי ים. עקבו מקרוב אחר מה שאתם אוכלים, וודאו שאתם צורכים תזונה בריאה מאוזנת היטב תוך שמירה על עצמכם בטווח הקלורי המתאים למטרות הירידה במשקל שלכם.

סכנות של תת אכילה:

זה בריא להפחית באוכל רק אם אתה לא עושה זאת לרמה האינטנסיבית. צריכת מעט מדי קלוריות הכמות שונה, עם זאת, בדרך כלל אסור לך לעבור מתחת ל-800 קלוריות ביום, אלא אם כן אתה במעקב של רופא יכול לגרום לבעיות בריאותיות משלו. על פי מחקר מדעי יכול להשפיע על מצב הרוח, תפקודי החשיבה וההתנהגות שלך. בנוסף, זה עלול לגרום לדחפים עוצמתיים שגורמים לך להרבות במזונות לא בריאים. בשלב מסוים, אי השגת מספיק קלוריות יכולה לעשות את ההבדל בגופך, ולהוביל לזרימת דם לקויה, ירידה בצפיפות העצם, אי פוריות, עור ושיער יבשים ובעיות שינה.


Source by Annie Porter

About admin

Check Also

רעיונות למתכון לעוגת יום הולדת יכולים להביא שמחה לכולם

רעיונות למתכונים לעוגת יום הולדת עשויים להיות ידועים בשימוש בערוצים שונים כמו אלה שיגיעו ממספר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.