דרכים נהדרות לומר "יום הולדת שמח"

כרטיס יום ההולדת המיושן מאבד קיטור, ודרכים חדשות יותר לאחל לחברך יום הולדת שמח מחליפות אותן. לפעמים, איחולים פשוטים בפייסבוק או אימייל ליום הולדת מספיקים, אבל לפעמים אנחנו רוצים דרך יצירתית יותר לאחל לחברים שלנו יום הולדת שמח בניו יורק. יש המון אפשרויות לדרכים פשוטות אך מעניינות לזהות יום הולדת של חבר.

אתה יכול לשלוח במהירות ובקלות כרטיס ברכה מקוון עם אנימציות מצחיקות, מוזיקה והודעה חמודה. כרטיסי ברכה מקוונים זמינים במגוון אתרים, כולל evite.com, 123greetings.com, bluemountain.com ו-egreetings.com. אם חוש ההומור שלך מופרע יותר, עליך לבדוק ב- someecards.com לעוד הומור לשון הרע. בכל אתרי הכרטיסים האלקטרוניים תוכלו למיין כרטיסי ברכה לפי הנמען או סוג הכרטיס (למשל כרטיסים מצחיקים או בחירות מובילות) והאתר יאפשר לכם להתאים את הכרטיס בהודעה אישית ולאחר מכן במייל הכרטיס לחבר שלך.

דרך נוספת יצירתית יותר להעביר מסר היא באמצעות כתיבה על מאפים. בניו יורק, גברת פילדס מציעה עוגיות טעימות בגדלים שונים עם מסרים מותאמים אישית כתובים בציפוי. מי לא היה רוצה עוגיית שוקולד צ'יפס ענקית עם ציפוי? לחלופין, NYC Cookies by Design יספק זר עוגיות מותאם אישית עם הודעה לחבר שלך. העוגיות שלהם מגיעות במגוון גדלים וסגנונות, כך שתוכלו להשיג עוגיות כפכפים לחבר שלכם שאוהב את החוף, עוגיות גיטרה למישהו יותר מוזיקלי, או עוגיות מכוניות למי שאוהב את מסלול המרוצים. Cookies by Design מציעים גם עוגיות גדולות, דומות לאלו שמציעה גברת פילדס. ואם עוגיות הן לא הבחירה הראשונה שלך אפויות, תמיד תוכל לבחור לקנות עוגה עם הודעת יום הולדת שמח כתובה מעל. מאפיות ניו יורקיות מפורסמות כמו Veniro's באיסט וילג' או מגנוליה בייקרי בווסט וילג' מציעות עוגות או פשטידות נהדרות ליום הולדת.

אפשרות נוספת היא להזמין באינטרנט בקבוק שמפניה עם הודעה מודפסת על התווית. בדרך זו, החבר שלך מקבל גם בקבוק שמפניה נחמד וגם את ההודעה האישית שלך! למחוננים אמנותית, אתה יכול להדפיס תווית משלך כדי להדביק על בקבוק השמפניה. רעיון זה יכול לעבוד גם עם בקבוק יין נהדר במקום שמפניה.

אם יש לך רק זמן לעצור במהירות בחנות, תוכל לשלוח לחבר שלך בלון "יום הולדת שמח" לבד, עם כרטיס או עם מתנה. זוהי גם מסורת פופולרית בניו יורק להביך חבר בעבודה עם בלון הליום גדול שמחכה ליד שולחנו בבוקר יום ההולדת שלהם.

האפשרויות לאחל למישהו יום הולדת שמח הן אינסופיות. קלף מסורתי הופך להיות נחלת העבר; יש עוד הרבה דרכים מקוריות לחלוק את איחולי יום ההולדת שלך. יום הולדת של חבר הוא הזדמנות להיות יצירתי ולהראות לחבר שלך שחשבת עליו ביום המיוחד שלהם!


Source by Jame Taylor

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.