דבר שכדאי לדעת לפני שמתחילים בקריירה כאופה

בתור אופה יש מספר מקומות להעסיק. חלקם כוללים העסקה במאפייה יצרנית שבה ייצור אותו סוג של מוצרי אפייה יומיומיים תהיה העבודה שלך. עבודה במאפייה היא אפשרות נוספת; המאפייה עשויה להיות ממוקמת במכולת, במסעדה או בעסק בודד. אם נבחרת המאפייה, תיאור התפקיד עשוי לכלול אפייה של מספר פריטים שונים מדי יום כגון עוגות יום הולדת, עוגות חתונה או סוגים אחרים של מאפים.

על קורות חיים לדוגמה של בייקר

כתיבת קורות חיים שיבלוט בין רבים אחרים חיונית לכל עבודה. זה יכול להיות מישהו שקשה להשיג בלי לעשות קצת מחקר קודם. יצירת קורות חיים כאופה מקצועי, הקפד להדגיש את כל ניסיון העבודה והלימודים שלך. כל ניסיון הקשור לעסק תצטרך להיכלל גם כן. התבוננות במדגם של קורות חיים לאופים יעזור לך להבין איך לכתוב אחד ביעילות.

איך לכתוב קורות חיים של Baker

השלב הראשון בכתיבת קורות חיים לאופים הוא כתיבת יעד. מטרה זו צריכה לציין את הניסיון והכישרון שלך שתביא לעסקי המעסיקים החדשים שלך. זכור שזה הדבר הראשון שהמעסיק שלך הולך לראות, אז אתה רוצה לוודא שהוא כתוב היטב ובולט.

השלב הבא הוא לוודא שאתה כולל את כל החינוך וההכשרה שלך. אם המשכת את השכלתך, תרצה להדגיש גם את זה. כלול ניסיון שנלמד ממעסיקים בעבר. פירוט כל מעסיקי העבר שלך הקשורים לתחום האפייה תחילה ידגיש את הניסיון שלך בתחום בפני המעסיק.

תיאור תפקיד בייקר

תפקידו של אופה הוא לערבב ולאפות מרכיבים להכנת סוגים שונים של מאפים, לחמים, עוגות ושאר מיני מוצרים שנאפים. כאופה העסקה עשויה להיות במאפייה מסחרית, שתחלק מוצרי מאפה בכל אזור היעד. בסוג זה של עבודה, בדרך כלל תישאר עם מתכון בסיסי ותכין כמויות גבוהות של מאפים. האפשרות הנוספת היא לעבוד במאפייה פרטית שבה הכישרונות שלך ינוצלו בצורה אינטימית יותר שכן תכינו פריטים בהזמנה מיוחדת כמו גם סטנדרטים יומיומיים.

שכר בייקר

בתור אופה המשכורת שלך תשתנה בהתאם למקום מגורייך, כמה השכלת קיבלת ובאיזה סוג של מוסד אתה עובד. ההכנסה הממוצעת של אופה הייתה כ-23,000 דולר. אם אתה עובד במפעל מאפייה אתה תרוויח קצת יותר מאשר אם אתה עובד במסעדה בשירות מלא. להיות אופה זו לא בהכרח עבודה מיומנת ברוב ההיבטים. אנשים רבים יכולים להפוך לאופים מיד מהתיכון או זמן קצר לאחר מכן, אם הם בוחרים ללמוד תחילה כמה קורסים קולינריים. עבודות באופה בייצור נחשבות לעבודה לא מיומנת. התשלום עבור תחום זה נמוך יחסית לתחומים אחרים שאתה עשוי לבחור להיכנס אליהם.


Source by Dermound Becker

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.