איך לרדת במשקל לאכול גלידה, עוגיות ושוקולד כל יום

הבלבול בנוגע לאוכל הוא בשיא של כל הזמנים. אני בטוח שאתה באמת לא יודע מה אתה צריך או לא צריך לאכול יותר כדי לרדת במשקל. לא משנה באיזה אוכל תבחרו תוכלו למצוא סיבה לא לאכול אותו. אתה יכול גם למצוא סיבה לאכול כמעט כל מה שאתה אוהב.

אז כרגע שומני טראנס הם רעים, גרועים יותר משומנים רוויים, אולם ישנם עשרות סוגים שונים של שומנים רוויים שיש להם השפעות שונות מאוד בגוף (שלא כולם רעים).

האם פחמימות כרגע טובות או רעות כרגע? ובעודנו בזה, אני מניח שעלינו לציין שלא כל הפחמימות זהות, אבל האם זה באמת משנה? והאם אנחנו צריכים לדעת את ההבדל?

חלבון זה עדיין טוב לא? אבל מאיפה אנחנו מקבלים חלבון?

זה לא טוב להיות צמחוני? טִבעוֹנִי? מה עם מוצרי חלב? האם אני באמת צריך לשתות חלב? האם אני לא יכול פשוט לקבל את כל אבות המזון שלי מתוסף?

אלו הם רק חלק מהנושאים שאני בטוח שנאבקת בהם אם הקדשת זמן לקרוא על אוכל ותזונה לאחרונה. וזה נהיה הרבה יותר מבלבל אם אתה קורא את כל ההמלצות לתזונה ולירידה במשקל. אבל יש לך מזל; ביליתי בערך 10 שנים במחקר זה והבנתי שהתשובה לירידה במשקל היא פשוטה מאוד. אני אפילו יכול להגיד לך איך לעשות את זה ב-7 מילים, הנה.

תאכל פחות קלוריות ממה שאתה שורף.

אז זהו זה. זה לא משנה איזה סוג של קלוריות אתה אוכל, יכול להיות עוגיות וגלידת שוקולד כל היום כל עוד אתה אוכל פחות קלוריות ממה שאתה שורף. זה כמובן קל יותר לומר מאשר לעשות, אבל זו למעשה הדרך היחידה לרדת במשקל. זה יכול להיות גם שילוב של פעילות גופנית יותר ואכילה פחות כדי להשיג גירעון קלוריות.

עכשיו עם זה נאמר אני מאמין שרוב אם לא כל הדיאטות הפופולריות נכשלות כי הן מנסות להגיד לך מה לאכול ומה לא לאכול. אבל רוב האנשים ואני היינו מנחשים שגם אתם, לא רוצים שיגידו לכם מה אתם יכולים לאכול ומה לא. אני בטוח שאתה רוצה לדעת איך לרדת במשקל ועדיין לאכול מה שאתה אוהב. ובכן, אני חושב שיש לי את התשובה.

גיליתי דרך לאכול מה שאתה אוהב ועדיין לרדת במשקל. זה כרוך בהפסקות קצרות מהאוכל. ירידה במשקל לא מתרחשת בן לילה. לוקח שבועות וחודשים לראות תוצאות מתמשכות של ירידה במשקל. החוכמה היא לאכול פחות קלוריות לאורך זמן. אתה יכול לעשות זאת על ידי קיום ימים דלים מאוד בקלוריות במהלך השבוע שלך מעורבבים עם ימים קלוריות 'רגילים'.

בעיקרון אתה אוכל מה שאתה אוהב, מתי שאתה אוהב, וכמה שאתה אוהב רוב השבוע, ואז אתה מערבב ביום או יומיים של אכילה מעט מאוד. זהו זה. הסופר בראד פילון תיאר כיצד לעשות זאת בספרו החדש תאכל תפסיק לאכול

אני עוקב אחרי תוכנית זו במשך כ-11 חודשים בהצלחה רבה ועכשיו אני ממליץ עליה לכל הלקוחות שלי. אני מציע לנסות את התוכנית החדשה הזו; אני מבטיח שזה לא דומה לכל דיאטה אחרת שקראת אי פעם. אני מאמין שזו הדרך הברת קיימא היחידה לרדת במשקל וליהנות מאוכל ללא רגשות אשם.

ג'ון ברבן הוא מאמן כוח עם תואר שני בתזונה. הסימן המסחרי שלו אימון מעגל האימונים מתוכננים מהטכניקות בהן הוא משתמש כדי להביא אתלטים ברמה עילית למצב מעולה.


Source by John Barban

About admin

Check Also

Crazy Christmas Party Themes

What theme you have decided for your Christmas party matter a lot as it decides …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.