איך להעביר פרחים למישהו מיוחד באמצעות משלוח זרים באינטרנט?

עבור רוב הגברים, קשה לבטא את התחושה שלהם במילים. אנו מאמינים שזו הסיבה שאלוהים ברא פרחים. הפרחים הקטנטנים האלה יכולים להראות סנטימנטים בצורה ששום דבר לא יכול. פרחים מדברים בשפה אוניברסלית המובנת לכל. במשך מאות שנים, הם היו מלווה לאירועים מיוחדים וימשיכו להיות כך במשך שנים רבות. הם באמת נס לא מילולי של אמירת 'אתה מיוחד'. אז, כשפלורה אקזוטית בהישג יד, למה לדאוג איך להראות את העניין שלך במישהו?

המוקד של מאמר זה הוא בסיוע לאנשים להבין כיצד להעניק פרחים למישהו המיוחד שלהם. אנחנו בוחרים בדוגמה של בחור שנותן את הניצן הראשון לאישה שהוא אוהב, אבל כל אחד יכול ליישם את הרעיונות עבור כל אחד. לא צריך מדע טילים כדי לקטוף את הפרח המתאים למישהו וגם לא מעמיסה על הכיס. הסידור הנכון של הפרחים מגיע מתוך הלב. הנה עצות פשוטות שיתמכו בך בגיחה הראשונה שלך לחנות פרחים.

צבע הפרח

הצעד הראשון להענקת פרחים לאדם מסוים הוא ללמוד עליהם. התבוננו בבחורה שאתם אוהבים ושימו לב לצבע שהיא לובשת הכי הרבה. אל תגביל את עצמך לבגדים. תראה את הנעליים שהיא נועלת או את כיסוי הטלפון שלה ואפילו את התיק שהיא נושאת. אם זה לא עובד, גלה את צבע הציפורניים שהיא משתמשת לעתים קרובות. רוב הסיכויים שתבחין שגוון אחד חוזר על עצמו פעמים רבות. זה הצבע האהוב עליה. עכשיו הזמינו את אותו גוון של פרחים משירות משלוחי פרחים מקוון.

יתרון נוסף יהיה, אם אתה יכול לגלות את סוג הפרחים, היא הכי אוהבת. ואז קנה את הפריחה האהובה שלה בצבע שהיא מעריצה כדי להפוך את המתנה לבלתי נשכחת. אם זה הפרח הראשון שאתה מציג, עדיף להיצמד לפריחה האהובה, אבל גם הצבע המועדף עובד היטב. הצעה ישימה היא לבחור ורדים בגוון שהיא אוהבת. הפרחים הם סמל נצחי של אהבה ורומנטיקה וזמינים בקלות בגוונים רבים.

מתי לתת את הפרחים?

השלב הבא הוא לבחור זמן להציג לה את הפרח. החדשות המופלאות הן שניתן לתת זרי פרחים או גבעולים בודדים בכל עת של השנה. היו אימפולסיביים והעניקו לה גזע שושן בודד כדי להפתיע אותה. או שאתה יכול לנקוט בגישה מאוד נכונה וג'נטלמנית למתן זרי פרחים ולבחור אירוע ספציפי עבורו. חלק מימי השנה המעניקים הזדמנות להעניק פרחים הם:

  • ימי הולדת: זהו אירוע מזדמן ואחד הימים שבהם פרחים נתפסים כדבר המקובל. עצה טובה היא להשתמש בפריחה המועדפת בזר.
  • מזל טוב: אם הילדה שלך בדיוק סיימה את לימודיה בקולג' או קיבלה קידום או קיבלה את העבודה הראשונה שלה, הראה שאתה גאה בהישג על ידי הענקת פרחים.
  • תַאֲרִיך: אם זה הדייט הראשון שלך עם הבחורה, קח פרח בודד כפי שהוסבר קודם. אם זה תאריך מסוים כמו יום נישואין, אז סידור פרחים מדהים יהיה טוב יותר.
  • אָהוּב'יום s: אף אדם לא יכול לטעות ביום הזה כשהוא נותן פרחים. לאישה בת חמישים שנה או למישהי המיוחדת שזה עתה נכנסה לחייך, פרחי יום האהבה הם חובה. אם שכחת להזמין אותם מראש, המלצה היא להשיג אותם מאתר מתנות למשלוח באותו יום.

ישנם עוד יומיים שבהם ניתן לשלוח פרחים – כמו מתנה להחלים בקרוב וכמתנצל. בימים קודמים, הם מביאים צבע ורעננות למיטה חולה. מהסיבה האחרונה, הם מתארים חרטה אמיתית.

כרטיס הודעה עם פרחים

לתת את הפרח הצבעוני הנכון או את סוג הפריחה הנכון אינו סוף המשימה. סידור פרחים תמיד צריך להיות מלווה בפתק אם הם נשלחים לביתה או למשרדה. כרטיס הודעה, שיש בו שורה פשוטה האומרת כמה אתם נהנים מחברתה או מאחלים לה יום הולדת שמח, די והותר. זכור שזה חיוני לדעת מה לומר בכרטיס כמו לומר משהו. לשפוך את הלב שלך במסר שעובר כמו מכתב ארוך זו לא הדרך הנכונה לעשות את זה.

שמור את ההודעה קצרה ומתוקה. כלל זה חל אם בחרת ב- משלוח עוגות בחצות או פרחים ביום ההולדת שלה או בזמן אחר. אם אתה מוסר את הפרחים באופן אישי, אז מסר מילולי הוא הטוב ביותר. משהו כמו 'אני מקווה שאתה נהנה מהפרח' מתאים.

הטייק אווי

אין נוסחה קבועה למתן פרחים במתנה, אך יש לזכור טיפים מסוימים. אפילו ידע בסיסי של פריחה כמו איזה צבע מסמל מה יכול להגיע רחוק. היצמד לגוון האהוב או לסוג הפריחה המועדף, ואתה זהוב. אל תהיה דביק והימנע מסונטות קלישאתיות בכרטיס ההודעות שלך. כמה מילים כנות הן אידיאליות.


Source by Uma Nathan

About admin

Check Also

Winning Dinosaur Party Food – Great Ideas For Themed Dinosaur Party Food For Your Little Monster

Dinosaur Themed Party Food When it comes to organising that dinosaur themed party for your …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.