איך לגרום לשוקולד פונדו לזרום בצורה חלקה במזרקה

טמפרור שוקולד כדי לרוץ בצורה חלקה במזרקה

לאחר קייטרינג של מאות חתונות, סוף סוף גילינו כמה "טריקים" כדי לגרום לשוקולד המזרקה לזרום בצורה חלקה ולהיראות נהדר. אלה עובדים בין אם אתה משתמש במזרקת שוקולד ביתית או במזרקה מסחרית גדולה יותר באירוע קייטרינג.

הדבר הראשון שאתה חייב לעשות הוא לקבל את סוג השוקולד המתאים. למרות שבקיצור נאמר שאפשר להשתמש בשוקולד צ'יפס, הם באמת לא עובדים הכי טוב. לשוקולד שמיועד למזרקות תהיה טמפרטורת התכה נמוכה יותר ויזרום בצורה חלקה. בקיצור, אני ממליץ להשתמש ב"קליפת השקדים" השוקולדית שתמצאו ברוב חנויות המכולת באגף האפייה. כדי להשתמש בשוקולד מסוג זה יש להוסיף מעט יותר שמן מהרגיל, אבל זה יעבוד טוב והטעם די טוב.

שנית, האופן שבו אתה ממיס את השוקולד הוא קריטי כדי שהוא לא יישרף. אנו מתחילים את תהליך ההיתוך באמצעות שימוש במיקרוגל בעוצמה של 50% למשך כ-2 דקות. עוצרים ומערבבים. חוזרים על הפעולה למשך 2 דקות נוספות. אנחנו כמעט אף פעם לא עולים על 50% כוח. זה פשוט יותר מדי עבור השוקולד. כמו כן, שוקולד לבן נוטה להישרף קל יותר מחלב או כהה. יש להמיס את השוקולד לחלוטין ללא גושים לפני שמוסיפים אותו למכונה. לאחר מכן, מוסיפים מעט שמן (כ-¼ כוס) בסוף תהליך ההיתוך.

שלישית, השתמש במגבת נייר כדי למרוח שמן בישול על כל השכבות והקערה של המזרקה. רק עוזר עם הצמיגות של השוקולד שזורם על דפנות המכונה. מערבבים היטב את תערובת השוקולד/שמן ואז שופכים את כל המיכל לתוך המזרקה שחוממת מראש (יש לחמם מראש את המזרקה!). הפעל את היחידה והנח לה לזרום למשך כ. 2 דקות.

לבסוף, כבו את המקדחה למשך כדקה אחת, תנו לשוקולד המומס להתיישב בתוך המכונה ו"לגאב" החוצה כל אוויר. הטריק האחד הזה יעשה הבדל עצום! אם גיהוק אחד לא עושה את זה, גיהק שוב. זה גם עוזר לוודא שה"רגליים" של המכונה שלך מפולסות. ייתכן שיהיה עליך לכוונן רגל אחת או יותר כדי לקבל את הזרימה בדיוק לאחר שעשית את כל השלבים לעיל.

כמעט מובן מאליו שכדאי להשקיע במזרקה איכותית. ניסינו כמה מהדגמים ה"ביתיים" הקמעונאיים, ואחרי כמה אירועים, המנועים נפסקים או שסיכות המקדחה נשברו. הם מיועדים לשימוש מזדמן (כמו פעם בשנה), לא עבור קייטרינג! אפילו הדגמים המקצועיים הנמוכים יותר הם נהדרים בתור התחלה, שכן הם מיועדים לשימוש כבד יותר. אם אתה משתמש במכונה לעתים קרובות, נירוסטה היא הדרך ללכת.


Source by April Bishop

About admin

Check Also

מה בשוקולד הופך אותו לאפרודיזיאק?

ככל הידוע לנו, האירופאי הראשון שהוגש עם משקה שוקו חם היה החוקר הספרדי, הרננדו קורטז …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.