איך לאכול בריא במהלך החגים

תקופת החגים יכולה להיות תקופה מאתגרת לבחור מזון בריא. עם כל המסיבות במשרד, החגיגות המשפחתיות ושפע העוגות, העוגיות והפשטידות, קל להבין מדוע האמריקאי הטיפוסי עולה במשקל בין חג ההודיה לשנה החדשה. כשהאוכל הוא החלק המרכזי ברוב חגיגות החגים והאירועים החברתיים, קשה מאוד להימנע ממנו, אבל עם קצת הכנה ותכנון, עדיין תוכלו ליהנות מהפצת שמחת החג מבלי לפזר את קו המותניים.

אל תלך למסיבה רעבים. ככל שאתה רעב יותר, כך תאכל מהר יותר. חשוב לאכול את ארוחת הבוקר, הצהריים והחטיפים הטיפוסיים ביום המסיבה כדי להימנע מרעב כשאתה מגיע ולכן לאכול יותר מדי.

החלף מזונות מסורתיים בחלופות בריאות. את רוב ארוחות החג המסורתיות אפשר להכין בצורה בריאה יותר. לדוגמה, נסה את תבשיל הדלעת דל הפחמימות שלנו (קישור למתכון) כחלופה לפאי דלעת.

היזהרו מרוח החג. משקאות אלכוהוליים יכולים להכיל בין 150 ל-450 קלוריות בכוס. הגבל את המשקאות שלך ל-1-2 כוסות. האפשרויות הנמוכות יותר בקלוריות ופחמימות הן יין יבש, בלאדי מרי או משקאות חריפים עם מיקסרים דיאטטיים. באלכוהול יש 7 קלוריות לגרם (בשומן יש 9 ובחלבון יש 4) ולאחר מכן הוא מאוחסן בגוף כעודף שומן בטני. אנשים הסובלים מעודף משקל יכולים לעלות במשקל מהר יותר בעת צריכת אלכוהול.

העלה את התרגיל שלך. כן, אתה יכול ליצור קשר עם המשפחה על לחם ויין, אבל אתה יכול גם להתחבר באמצעות הליכה מהירה או רכיבה על אופניים. נסו לתכנן כמה אירועי חג סביב כושר, כמו הכנסת המשפחה לריצת כיף של 5K חגים, או ללכת ביחד, או להירשם לשיעור כושר ביחד.

לתכנן מראש. דעו לאילו מסיבות אתם הולכים להשתתף, מאיזה אוכל תתפתו, אילו טריגרים מלחיצים אישיים עשויים לגרום לכם לאכול, וערכו תכנית כיצד תתמודדו עם המצבים הללו. הרבה יותר קל להתמודד עם מצבי אכילה חברתית קשים אם כבר יש לך תוכנית.

תרגלו אכילה מודעת. רוב האנשים נוטים לאכול מעבר לרעב הפיזי של גופם באירועי חג פשוט כי האוכל שם, הוא טוב, וכל השאר עושים את זה! כדי להימנע מאכילת יתר, הכינו צלחת אחת של מזון מהפריטים שאתם באמת רוצים לאכול. שב, ואכל לאט. ללעוס ולשמור כל ביס. הנח את המזלג בין ביס לביס וקחו את הזמן. כשתסיים לאכול, הכנס מנטה או חתיכת מסטיק כדי לשמור על הפה שלך תפוס ולמנוע שניות.

הביאו מנה בריאה משלכם למסיבה. אם אינכם בטוחים מה תוכלו לאכול כשתגיעו לשם, הביאו את האוכל אתכם. ההצעה להביא מנה נותנת לך שליטה. לפחות אתה יודע שיש פריט בריא אחד בהישג יד.


Source by Austin Barton

About admin

Check Also

4 טיפים לצמצום עלויות מכולת

מי לא רוצה לחסוך כסף על מצרכים? הכסף שאנו מוציאים כדי להאכיל את משפחותינו הוא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.